www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trebuie sa spun ceva...


Guest SorinB

Recommended Posts

Guest SorinB

Servus, dragilor,

 

chiar daca ma pun in pericol sa par prea plin de mine, m-am gandit ca trebuie sa iau pozitie in ceea ce priveste numarul de downloads pe video-ul pe care l-a facut Killahead cu mine la Targul de Muzica din Frankfurt - 599 azi 11.05.06! Va multumesc pentru interesul aratat! Daca sunteti in continuare curiosi, pe site-ul www.sorin-badin.com puteti vedea poze (in general cu trupa mea ONE din sudul Germaniei), asculta bucati de piese (mp3), iar cine o mai rupe pe nemteste poate citi tot felul de lucruri despre mine. Nu e chiar cine stie ce, activitatea mea muzicala se restrange de fapt la concerte cu ONE (cam 1-2 ori pe saptamana) si cantat in punga in micul meu Homerecording-Studio. Targul din Frankfurt a fost unul din cele mai interesante evenimente de pana acum, iar momentan lucrez la piese noi, pe care sa le prezint acolo anul viitor ca un nou CD.

Killahead zicea ca ar fi interesant pentru membri acestui Forum, daca as posta niste exercitii / lick-uri s.a.m.d., eu ma pricep mai mult la shredding (alternative pickung, tapping) daca sunteti curiosi, spuneti!

 

Rock on!

 

Al vostru, Sorin

Link to comment
Share on other sites

Inca o initiativa frumoasa. Multumim, Sorin, si abia asteptam exercitiile. Cred ca trebuie sa punem la punct un export de bere in Germania, pentru tine si pentru Toni :) . Si, pentru ca tot veni vorba de Toni, imi permit sa-l citez (din video-ul cu Cristophe Godin la Frankfurt) "Show us how to shred!" :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.