www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa In Formare Necesita Instrumentisti


Guest victor.f

Recommended Posts

Guest victor.f

Buna ziua! Ma numesc Filip Victor, am 18 ani si sunt din Bucuresti. Doresc sa infiintez o trupa pe stilul rock... nu pot spune care anume sub-categorie pt ca intotdeauna asta se vede dupa cateva repetitii... este mai mult vorba despre personalitatea artistilor.

 

In mare... exista deja un clapar, un vocalist si un bassist. Mai este nevoie urgenta de un tobar si un chitarist... 

 

Conditiile sunt urmatoarele:

 

1. Posesia unui echipament adecvat (set percutie pt baterist, chitara, amplificator si pedalier pt chitarist);

 

2. Domiciliul in Bucuresti, evident;

 

3. Program flexibil (posibilitatea a macar 2 repetitii pe saptamana);

 

4. Seriozitate.

 

 

 

 

Astept raspuns...

 

Id contact: fake4noobs@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua! Ma numesc Filip Victor, am 18 ani si sunt din Bucuresti. Doresc sa infiintez o trupa pe stilul rock... nu pot spune care anume sub-categorie pt ca intotdeauna asta se vede dupa cateva repetitii... este mai mult vorba despre personalitatea artistilor.

 

In mare... exista deja un clapar, un vocalist si un bassist. Mai este nevoie urgenta de un tobar si un chitarist... 

 

Conditiile sunt urmatoarele:

 

1. Posesia unui echipament adecvat (set percutie pt baterist, chitara, amplificator si pedalier pt chitarist);

 

2. Domiciliul in Bucuresti, evident;

 

3. Program flexibil (posibilitatea a macar 2 repetitii pe saptamana);

 

4. Seriozitate.

 

 

 

 

Astept raspuns...

 

Id contact: fake4noobs@yahoo.com

 

 

salut. eu sunt tobar, din buc. am tobe-roland electronice (nu am inca amplificare de sala pt ele), insa vroiam sa te intreb unde repetati-daca aveti sala voastra sau inchiriati o sala? merci

Link to comment
Share on other sites

Guest victor.f

Up... aveti incredere... nu suntem nici incepatori, nici nepriceputi... vocalul duce ft bine, dupa parerea mea... eu studiez de cand am fost in stare sa ating pianul fara sa imi rup falangele... bassistul este si el priceput...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.