www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Guitar Idol 2010


*ptr
 Share

Recommended Posts

Salut

 

Daca nu stiti deja...

Si in acest an are loc faimosul contest de chitare, guitar idol. La aceasta editie (ca si editia trecuta) participa Marius Pop cu piesa Groove Hunter!

Clipul poate fi vizionat aici: http://www.guitaridol.tv/video/209

 

Mult Succes Marius!

 

Keep an eye on this contest, va fi cu siguranta meserias!

Link to comment
Share on other sites

Multam tare fain pentru reclama,sper sa se mai inscrie lume de pe rgc la acest concurs.Am spus asta pentru ca exista mult potential din partea multora :)

 

Salut

 

Daca nu stiti deja...

Si in acest an are loc faimosul contest de chitare, guitar idol. La aceasta editie (ca si editia trecuta) participa Marius Pop cu piesa Groove Hunter!

Clipul poate fi vizionat aici: http://www.guitaridol.tv/video/209

 

Mult Succes Marius!

 

Keep an eye on this contest, va fi cu siguranta meserias!

Edited by mario_d
Link to comment
Share on other sites

A inceput votarea, cine doreste poate sa contribuie :)

Dureaza 2 minute sa va inregistrati si sa dati un vot.

 

Ce a spus juriul anul trecut despre Marius:

"Undeniably one of the monster guitarists of Guitar Idol, Marius is justifiably a successful pro guitarist. This one was debated long and hard: a player as good as this should be in the final, but ultimately it was felt that the entry was just too out there...Next year go for something a little more universally listener friendly and melodic and with his stunning abilities Marius must surely be the prime one to watch for next year"

:lol:

Ce parere aveti despre piesa de anul acesta? Respecta recomandarea juriului?

Link to comment
Share on other sites

Guest Sterben

da. juriul ala daca face recomandari de genu poate sa-si scoata din coaste ca sa si-o poata suge. hai draga fa ceva comercial ca sa ne spalam noi pe cap cu banii de pe munca ta; hai ca noi te promovam si noi te vindem. bine. nu cred ca Marius o sa se vanda pe el in primu rand ca sa asculte ce scot pe gura cretinii aia.

Link to comment
Share on other sites

da. juriul ala daca face recomandari de genu poate sa-si scoata din coaste ca sa si-o poata suge. hai draga fa ceva comercial ca sa ne spalam noi pe cap cu banii de pe munca ta; hai ca noi te promovam si noi te vindem. bine. nu cred ca Marius o sa se vanda pe el in primu rand ca sa asculte ce scot pe gura cretinii aia.

 

Chiar ieri m-am uitat pe guitar idol, si am gasit cel mai bun videoclip zic eu, cel putin pentru mine.

ATENTIE ! NU FAC RECLAMÃ LA NIMENI !!

 

Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar e foarte reusit videoclipul.

 

Mai dar tu nu te uiti cam mult la Guitar Idol? :lol:

 

Ca sa justific de ce am zis ca Guitar Idol e comercial si tine de showmanship:

 

James Edwards: Gustavo Guerra is a natural born performer, and anyone who saw his performance would have seen this. a great bloke and a great player!

 

Gustavo Guerra e castigatorul Guitar Idol din 2008.

 

Oare am inteles eu ceva gresit? :)

 

P.S. Sper totusi ca l-ai votat pe Marius.

 

Normal ca am sa il votez pe Marius, cum de fel am facut si anul trecut, doar trebuie sa ne ajutam intre noi :lol:

A, si sa nu uit, nu ma uit la guitar idol deloc... m-am uitat din gresealã/plictisealã...

 

LE: cand m-am referit la videoclipul lui Konrad Jeremus, voiam sa spun piesa si videoclip nu videoclip :)

Edited by DraculVaDomni
Link to comment
Share on other sites

Pe fundal a inceput si scandalul :)

Organizatorii au ales pentru votare sistemul ultraidiot cu note de la 1 la 10 problema fiind ca toti prietenii competitorilor vor da 10 tovarasilor lor si 1 la toti ceilalti. Plus ca e foarte simplu sa iti faci conturi multiple.... Prevad o maaaaaaaaaare mascareala :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.