www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Trupa Tulcea


Guest altcevanamgasit
 Share

Recommended Posts

Guest altcevanamgasit

e foarte tare ca vati gasit trupe....

 

Caut trupe ceva din tulcea deac este cineva...

 

ideea e ca la noi in tl multi siau luat chitara dar din astai multi nici un sfert nu stiu sa cante prea bine la ele...si nu avem prea multi basisti..eu stiu vreo 4 sau 5 asa...de tobosari nu mai zic ............maxim 4 in tot orasu....nai cu cine sa faci o trupa in orasu asta

 

daca esti cnv basist..tobosar...vocalist..sau chitarist (ar fi bn sa si aveti instrumente si macar 3-4 luni de cantat la ele in palmares) sa ma contactati.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
e foarte tare ca vati gasit trupe....

 

Caut trupe ceva din tulcea deac este cineva...

 

ideea e ca la noi in tl multi siau luat chitara dar din astai multi nici un sfert nu stiu sa cante prea bine la ele...si nu avem prea multi basisti..eu stiu vreo 4 sau 5 asa...de tobosari nu mai zic ............maxim 4 in tot orasu....nai cu cine sa faci o trupa in orasu asta

 

daca esti cnv basist..tobosar...vocalist..sau chitarist (ar fi bn sa si aveti instrumente si macar 3-4 luni de cantat la ele in palmares) sa ma contactati.... :)

 

 

Salutare si eu sunt din Tulcea sunt bassist dar activez in Bucuresti ....cu Tulcea....la faza cu n-ai cu cine ..,mare dreptate ce ai .. :lol: Salutare si sper sa reusesti sa iti gasesti oameni :lol: . o zi buna :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.