www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa Hard Rock Cautam Bas Tobe Chitara Bucuresti


vic88

Recommended Posts

Salutare !

 

Cautam :

-bas

-tobe

-chitara ritm (ne intelegem totusi asupra partilor)

 

Bucuresti

 

Suntem 2 tipi : o voce (18 ani) si o chitara (22 ani) . Vrem sa cantam ceva gen :

//
//
. NU cautam lume profesionista, chiar daca sunteti undeva sub mediu ar fi perfect, deoarece am lucrat cu oameni profesionisti si mi-a ajuns. NU cautam fite de maestrii pt ca nici noi nu avem fite, nu ne mandrim cu performante, albume si-asa mai departe si noi suntem de nivel mediu. Adica stim putina teorie muzicala insa nu la nivel de scoala de muzica, avem putina experienta insa nu foarte multa (vocalistul este intr-o trupa si doreste un proiect alternativ), iar eu am fost intr-o trupa si de ceva vreme cant cu diversi de distractie. Vrem sa vedem ce iese si sa ne distram pe parcurs. Sala nu avem, inchiriem momentan si daca e, ulterior vedem ce putem rezolva. O sa amestecam si cateva coveruri cu creatii proprii. Deci daca sunteti de nivel mediu sau putin sub, e perfect. Nu este un proiect pro ! Mai bine evoluam impreuna decat sa lipim o trupa cu profesionisti.

 

Aveti un id de mess, dar oricum intru pe forum zilnic ca sa verific. alinm2000_ro@yahoo.com

 

Respect ! Si va rog, fara posturi de genu "nu o sa gasesti", "halal anunt" etc etc. Nu fiti hateri !

Link to comment
Share on other sites

Guest Nicoara Traian Cristian

Salut,sunt intersat.Ne auzim pe Y!M la we_are_motorhead :lol:.Vezi ca suntem de acord,cred ca voi fi cel mai tanar din trupa :):lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.