www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Basist. Caut Trupa In Bucuresti


rizea_dani
 Share

Recommended Posts

Salutare!

Ma numesc Daniel Rizea si sunt din Constanta (22ani). In scurt timp voi ajunge la buc si voi fi in cautare de trupa :) .

Cant de mic la chitara si la bas (mai bat si la tobe). Am cantat in cta prin mai multe trupe de coveruri gen:

 

(eu la bas)

 

(aici la chitara)

 

http://www.youtube.com/watch?v=9YFFrgBtIQI (Aliaj - eu bas. trupa cu piese originale)

 

Influente: Muse, Nirvana, Beatles, Oasis, Arctic Monkeys, Interpol, Pixies.

 

Ma intereseaza sa cant ori intr`o trupa de coveruri ori intr`o trupa cu compozitii proprii ori intr`o trupa care sa le faca pe ambele, in mod serios :)

 

Pt alte detalii, intrebari, nelamuriri: PM sau rizea_dani@yahoo.com

 

dani.

Link to comment
Share on other sites

Guest jama_ragga

Incep de la zero.Caut orice inseamna tinerete ,timp liber,dorinta de a canta si experimenta ,imagine,prospetime.Putin reggae,funk,Blues.Am loc de repetat ,ceva scule si studio.

Sunt organizator de evenimente si om de muzica de mai mult de 10 ani.Daca imi place ge gasesc si suna bine vor fi si cantari.Te astept cu un telefon.

0723326321

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
up!

Trupa de coveruri daca te intereseaza dami un add YM: eduardserei . Trupa se cheama SELECT, exista scule, cantari, sala de repetitii...numai basist nu este:P dak esti fitzos sau te crezi wooten sau alte kestii genu, mai bine nu:P. Ce vreau sa zic e sa fi baiat serios si om de treaba dak te bagi. Si nevoia noastra de basist e destul de urgenta.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.