www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Dolphinmusic


Guest Geliraden

Recommended Posts

Guest Geliraden

Salutare. Recent am dat de site-ul asta, si vad ca au preturi destul de bune. Problema e ca nu pot sa comand direct in Romania, dar as avea cu cine sa rezolv. Intrebarea mea e... cat de seriosi sunt? Am trimis trei mailuri pana acum, vad ca au fost ignorate, si nu stiu daca m-as pune sa comand fara sa stiu ca daca apare ceva problema pot sa returnez produsul. Deci daca cineva are experienta cu site-ul respectiv, va rog sa ma lamuriti si pe mine. :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Recent am dat de site-ul asta, si vad ca au preturi destul de bune. Problema e ca nu pot sa comand direct in Romania, dar as avea cu cine sa rezolv. Intrebarea mea e... cat de seriosi sunt? Am trimis trei mailuri pana acum, vad ca au fost ignorate, si nu stiu daca m-as pune sa comand fara sa stiu ca daca apare ceva problema pot sa returnez produsul. Deci daca cineva are experienta cu site-ul respectiv, va rog sa ma lamuriti si pe mine. :)

 

uite incearca si siteul asta k mie mi-au raspuns :)  dv247 

Link to comment
Share on other sites

+1 pentru dv247

Comanda inca nu am facut, dar am primit si eu raspuns de la ei

Teoretic trimit si la noi, pentru 20 pounds.

Din cate am observat preturile pentru produsele UK sunt semnificativ mai mici ca in restul europei.

un exemplu, cu tiny terror:

pret thomann

pret dv247

Link to comment
Share on other sites

Guest Geliraden

@iledan: Mersi, pare o solutie ok, i-am contactat si astept raspuns. :)

@sakavaka: Deci sa ma astept sa vina mult mai scump in final? Daca e vorba doar de diferenta de TVA, nu e diferenta mare, cel putin nu cat mi-ai aratat tu comparativ cu Thomann. Oricum astept un raspuns de la ei, dupa aia vad ce si cum.

Link to comment
Share on other sites

Guest Geliraden

Pai eu nu inteleg cum calculezi. Sa zicem ca doar adaug un TVA de 19% la pretul de pe dv247, tot nu ajungi la pretul de pe thomann...

Link to comment
Share on other sites

Guest Geliraden

Intrebarea mea e daca platesc pretul de pe site sau daca platesc in plus. In rest am vazut ca in anglia sunt preturile mai mici, de asta si incerc sa comand de la ei.

Link to comment
Share on other sites

Guest Geliraden

Mersi de informatii, am discutat si cu cei de la DV247 si daca totul e ok maine finalizez comanda. Urmeaza review dupa ce primesc jucaria. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.