www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Chitara Jackson Js 30


Guest Mircea19
 Share

Recommended Posts

Guest Mircea19

Deci cum scrie mai sus vand chitara Jackson js 30 ... culoare neagra, reverse headstock , floyd licentiat, doze duncan designed hb 102(astea le-am schimbat eu, ca alea din fabrica nu-mi placeau)... 22 de taste medium jumbo in perfecta stare .. ce sa mai zic... chitara arata aproape impecabil.. (are o mica lovitra ),suna foarte bine, e reglata, floydu nu dezacordeaza... maine o sa pun si poze ..

 

 

pret 12 milioane negociabil

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

poze cu chitara facute acum cateva ore

 

deci in pret intra si husa + cablu repet pretul este foarte negociabil.. face-ti voi o oferta

 

post-280-1143945977_thumb.jpgpost-280-1143946037_thumb.jpgpost-280-1143946073_thumb.jpgpost-280-1143946117_thumb.jpgpost-280-1143946176_thumb.jpgpost-280-1143946274_thumb.jpgpost-280-1143946330_thumb.jpgpost-280-1143946391_thumb.jpgpost-280-1143946548_thumb.jpgpost-280-1143946588_thumb.jpgpost-280-1143946683_thumb.jpgpost-280-1143946809_thumb.jpgpost-280-1143946880_thumb.jpgpost-280-1143946941_thumb.jpgpost-280-1143947049_thumb.jpgpost-280-1143947081_thumb.jpgpost-280-1143947162_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

Hai ca mai lasam putin din pret nu mai sa o ia cineva... .chitara e foarte buna ( in limita asta de pret) problema e ca vreau ceva mai bun..s am nevoie de bani..

 

deci noul pret 11 milioane negociabil,... chiar foarte negociabil... astept orice oferta de bun simt.. daca o vrea careva sa spuna cat ar da pe ea ok?

Link to comment
Share on other sites

Guest fluffyone

Chitara vine cu recomandari de la mine. Imi place foarte tare cum suna, e destul de versatila la banii astia si e foarte comoda. Nota 10 cu felicitari pentru zona ei de pret.

 

PS: stiu asta pt ca a fost a mea :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

mersi fluffy ,,,, ai dreptate,,, e o chitara extraordinara pt zona ei de pret... ea costa 12 milioane la proguitar... dar nu garantez ca una noua suna mai bine ca asta sau e mai comoda.. poate chitara asta e doar o exceptie :)

 

cert e ca vine echipata cu doze duncan designed care spre deosebire de alea de fabrica jackson nu stiu cum sunt alta mancare de peste...

 

eu zic ca 10.500.000 negociabil nu e mult.. + cablu + husa

 

o vand pt ca trebuie sa-mi campar ceva mai bun.. dar evident mai scump..

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

10.000.000 negociabil ... +husa +cablu +asistenta la reglarea chitarii in momentu in care ii schimbati corzile..( daca nu stati floydu se regleaza diferit pt fiecare tip de set de corzi, ea e reglata pt dadario de 09-042) +transport la domiciliul clientului

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

ce ma fac eu cu voi ? :)

 

e o chitara care-si merita toti bani.. dar vad ca nu va intereseaza..

 

mai las din pret...

 

9.500.000 lei vechi negociabil + husa +cablu +asistenta la reglarea chitarii in momentu in care ii schimbati corzile..( daca nu stati floydu se regleaza diferit pt fiecare tip de set de corzi, ea e reglata pt dadario de 09-042) +transport la domiciliul clientului + o bere la o carciuma ca sa se bucure clientu de ea.. berea o dau tot eu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest space

hehe...ma tot uit la postul asta...

poate,cine stie,o sa scada pretul intr-atat incat sa-mi pot permite si eu chitara asta super tare :) ...

oricum,bafta la vanzare...

p.s nu inteleg de ce nu se inghesuie lumea...daca era vreun ibanez ,su siguranta aveai casuta plina de mesaje... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Sa ma bag, sa nu ma bag...What the heck...

 

JS30DK-ul e o chitara extraordinara pentru banii ei si la cat cere Mircea pe ea cred ca nu mai e nici o discutie...E drept ca dozele stock sunt foarte proaste, dar cu DD-urile montate pe ea suna foarte bine(am auzit-o in concerte).Eu zic ca este peste un RG de la Muzica, mai ales la banii astia.Sariti pe ea! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

super oferta.. 900 ron.. adica 9.000.000 ... ma super grabesc + husa +cablu +asistenta la reglarea chitarii in momentu in care ii schimbati corzile..( daca nu stati floydu se regleaza diferit pt fiecare tip de set de corzi, ea e reglata pt dadario de 09-042) +transport la domiciliul clientului + o bere la o carciuma ca sa se bucure clientu de ea.. berea o dau tot eu

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

pretul este negociabil.. 9 milioane negociabil :) nu se baga nimeni ???

 

e o chitara foarte buna...

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

mda..am vb cu omu ne intalnim in 2 ore sa vada chitara.. deci diseara o sa anunt daca se inchide sau nu.. ok?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

s-a vandut... :) cu 9 milioane... chitara + cablu + husa etc

 

se poate inchide...

 

s-o cante sanatos noul propietar Cristi de NGH...

 

ps: a mai ramas clasica si Stratu

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.