www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Lockerz


Guest RaresD
 Share

Recommended Posts

Ofer invitatii gratuite pe Lockerz. (www.lockerz.com)

 

Scopul acestui site este cel de a strange puncte, numite PTZ, iar cu punctele acumulate, puteti achizitiona diverse produse (tricouri, motoscutere, electronice, wallpapere, etc.).Probabil va intrebati cum faceti aceste puncte,ei bine daca te loghezi in fiecare zi primesti 2 puncte,daca mai raspunzi la o intrebare,mai primesti 2 puncte.Cu timpul,daca vrei sa castigi mai multe puncte,iti poti invita cel putin 20 prieteni si vei deveni Z-list Member,castigand dublu.O data devenit Z-list member vei primi si un tricou Lockerz.De retinut este faptul ca pe acest site nu va puteti inregistra decat pe baza unei invitatii.

If you don't believe it : http://www.youtube.com/results?searc...rch_type=&aq=f ...

 

Cine este interesat de invitatie este rugat sa-mi dea un PM cu e-mailul sau si-i voi trimite invitatia cat de repede posibil.

Link to comment
Share on other sites

Deabia astept sa fiu invitat :)

 

Pai trimite-mi mailul tau pe PM si iti trimit invitatia.

 

 

LE: Poti raspunde la cate intrebari vrei, dar primesti puncte doar pentru intrebarea zilei.

Edited by RaresD
Link to comment
Share on other sites

Pai trimite-mi mailul tau pe PM si iti trimit invitatia.

 

 

LE: Poti raspunde la cate intrebari vrei, dar primesti puncte doar pentru intrebarea zilei.

 

Ti-am mai trimis azi un pm.

 

Acum am trimis inca unul :)

 

LE: Acum am primit pm, multumesc :)

Edited by DraculVaDomni
Link to comment
Share on other sites

In opinia mea e pierdere de timp site-ul..eu am strans mai multi ptz si nu ma lasa sa cumpar nimic...aveam vreo 100 si nu puteam lua ceva de 40....singurul lucru care il puteam lua erau wallpaper-urile lor

Link to comment
Share on other sites

Mai am o intrebare : pot sa invit de pe acum prieteni pe lockerz sau numa dupa ce strang ceva puncte ?

 

Da, poti invita si acum.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.