www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Jamorama


Guest Guitar Hero
 Share

Recommended Posts

Guest Guitar Hero

Salut, acu 2 zile navigam pe u site pentru taburi si la adds am vazut Jamorama, the nr one etc etc ( stiti cum se lauda mereu )

Ei bine... tin sa zic ca am intrat pe add, m'am uitat ce ofera pachetul si mi'a parut foarte tare . Si nah, ca orice roman care nu da nici macar un dolar pentru programe... am cautat pe torrent

Dupa ce l'am downloadat si l'amr asfoit tin sa mentionez ca tipii chiar aveau dreptate cu ce se laudau( dupa parerea mea ) . Recomand tturor incepatorilor s ail caute sis a il downloadeze.

Pe mine chiar ma ajuta ( abia dupa 6 luni m'am gandit sa ma iau de asa ceva lol )

 

 

 

Oricum, sper sa va fie de folos :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cristime
Salut, acu 2 zile navigam pe u site pentru taburi si la adds am vazut Jamorama, the nr one etc etc ( stiti cum se lauda mereu )

Ei bine... tin sa zic ca am intrat pe add, m'am uitat ce ofera pachetul si mi'a parut foarte tare . Si nah, ca orice roman care nu da nici macar un dolar pentru programe... am cautat pe torrent

Dupa ce l'am downloadat si l'amr asfoit tin sa mentionez ca tipii chiar aveau dreptate cu ce se laudau( dupa parerea mea ) . Recomand tturor incepatorilor s ail caute sis a il downloadeze.

Pe mine chiar ma ajuta ( abia dupa 6 luni m'am gandit sa ma iau de asa ceva lol )

 

 

 

Oricum, sper sa va fie de folos :)

 

 

Ne poti lasa si noua un link ceva cu programu ?:) Eu inca nu l-am gasit . :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cristime

Pai ... pe siteul lor te inregistrezi si iti trimit 5 lectii free prin mail... atat .

Edited by cristime
Link to comment
Share on other sites

Guest Alecs1q

Nu cred ca ai voie sa dai linkul aici, dar trimite-mi si mie pls linkul pe PM sau yahoo (alecs1q@yahoo.com)

Mersi anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.