www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ups! Nevoie Mare De Profesor.ajutor.


Guest Dam
 Share

Recommended Posts

Salut  :) o sa incep cu o calduroasa urare  in spiritul Craciunului si nu numai .

 

Acum o sa trec la problema mea care mi-a invadat creierii de cateva zile.Am nevoie de un profesor , meditator pt chitara > Exclus de chitara clasica pt ca nu m-ar ajuta spun eu sa cant blues si alte genuri care necesita multa inspiratie si practica in domeniu.Eu sunt din Galati , nu conteaza unde sta profesorul sau cati ani are.Tot ce conteaza este sa fie cat mai bun , sa nu dau banii de pomana .V-as fi recunoscator daca m-ati ajuta.Multumesc :) :rulez:Desigur , daca stiti reuniuni sau alte cursuri gratuite , am auzit ca mai sunt si dinastea , as fi bucuros sa ma duc .

Edited by Dam
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu
arosulescu face niste cursuri online, din cate stiu.

si cyfer pregatea un proiect de genul asta...

 

 

Multumesc pentru recomandare. Am avut o tentativa de a face cursuri online dar am renuntat intrucat nu a dorit nimeni aceasta varianta, si in plus, ceea ce am avut de spus la acest capitol (al cursurilor de chitara electrica) am spus in cartea de care stiti deja.

 

Asadar raman doar la cursurile de la cluj. Dar daca pot ajuta pe cineva, fie si pe messenger, o fac cu mare placere (pertinente sa fie intrebarile -ca am avut si surprize foarte neplacute... asta e). :) :)

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

eu tot din galati sunt si fac curs de chitara la casa de cultura a studentilor .e super de treaba profesorul.vezi ca scrie pe site ul lor nr de telefon. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.