www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Copie Strat Si Procesor Boss


meta
 Share

Recommended Posts

Guest claxonn

Dar nu pui si tu o poza ceva?

 

Eu sunt in cautare de chitara/procesor dar nu stiu nika despre tine... de unde eshti, un ID de messenger, un nr de tel... ceva...

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

imi place chitara :) .. zii si tu mai multe despre ea ...vechime , doze , lemn , taste ( sunt mici, mari ,tocite, )

 

esti din bucuresti?

Link to comment
Share on other sites

chitara e f veche.... nu o mai gasesti prin cataloage.

 

am un catalog de prin 80 in care este ceva asemanator,dar asta e si mai veche... nu stiu exact de cind...

 

despre doze si lemn nu pot sa-ti spun prea multe pentru ca nu mai gasesc nici o informatie despre ea

 

tastele sint late (dar nu sint jumbo).... sint destul de tocite avind in vedere vechimea chitarii, dar nu fac probleme la sunet (nu scirtiie etc)

 

eu sint din Iasi

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

ok... mersi pt inf..

 

inca o intrebare.. in toti acesti ani chitara a fost cantata ? sau s-a pus prafu pe ea ? ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

ai cumva drum prin bucuresti? sau alt oras in curand.. ca e cam departe iasi?.. de exemplu la buzau sau bacau sau ramnic... ?? sau pe undeva pe la jumate..

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

ok.. daca n-am drum imi fac.. :) cel mai sigur in saptamana pastelui ca plec in zona buzaului :) si as putea sa trag si o fuga pana-n bacau.. am si bani atunci.. daca e o pt tine da-mi un semn,,

 

adica mai astepti o luna?

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.