www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Un "set" De Tobe


Guest JeNss
 Share

Recommended Posts

Guest JeNss

Am pus set in ghilimele pentru ca sunt mai mult componente de tobe decat un set complet.

Scurt istoric: Tobele au fost cumparate de un prieen de-al meu pe care il apucase talentele de mare tobosar...a batut vro 2-3 ore dupa care si-a dat seama ca nu este vocatia lui si le-a abandonat.

Din pacate el si-a cam luat o mare teapa cu ele pt ca a dat vro 5 mil si nu cred ca faceau atat.

Partea prosta e ca a reusit sa stice fata de la un tom mic si sa piarda si cercul ei...dupa care le-a abandonat la mine si acum chiar imi ocupa mult spatiu.

Deci se vinde ce se vede in poza eu sincer nu mai stiu cum se numesc fiecare in parte si se vinde si acel scaun.

Pretul de START este de 3 milioane .

Accept si schimburi cu o chitara electro-acustica, acustica western sau chitara bass...bineinteles nu ofer nici o diferenta

post-807-1141811660_thumb.jpg

post-807-1141811673_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest HAZARD

up

 

Te rog sa ma scuzi ca interviu ... am citi acest anunt al tau care cam stationeaza ... Nu am de gind sa-ti fac reclama proasta da fi corect fata de oameni .. ( vorbesc pentru simplu motiv ca acel set o fo la mine la sala la inceputul verii trecute ) spune ca este doar pentru trupe care abia incep sa INVETE sa cinte , iar acele tobe le poti folosi pebtru mai multe trupe sa le RUPA la sala .Atit ... nu-s tobe pentru o singura trupa ca sa repete ... Si mai lasa umpik din pret . La cele 2 mil care le ceri un om mai cu cap pune inca 2 si ia ceva mult mai sanatos ... Have a nice day

Link to comment
Share on other sites

Guest JeNss

sincer nu am inteles mai nimic din ce ai vrut sa spui si din cate imi aduc eu aminte tobele au fost cumparate prin primavara lu 2005 asa ca nu stiu cum au ajuns pe la tine la sala(sau poate ma insel dar nu cred).

Nu sunt eu in masura sa decid la ce le foloseste cel care le cumpara ...eu am vazut ca pe ele se repeta la scoala respectiva..atat...fiecare face ce vrea cu ele....cat despre pret deocamdata ramane atat..cu respect

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.