www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocalista (bucuresti)


Guest sSilvana
 Share

Recommended Posts

Guest sSilvana

Vocalista din Bucuresti, caut sa incep un proiect de jazz, blues, soft rock. Am o oarecare pregatire in teoria muzicala datorita anilor de vioara pe care i-am facut, insa mult mai esential cred ca este faptul ca am crescut cu History of Rock'n'Roll, Louis Armstrong si Queen. Influente... prea multe, sa numim cateva... Tina Turner, Etta James, Aretha Franklin, James Brown, Scorpions, Adele, James Morrison, Bon Jovi si chiar The Rasmus evident si multi altii.

 

Caut oameni seriosi si ma intereseaza mai mult pasiunea decat experienta si cunoasterea, ca astea se prind pe parcurs. Da, scopul este sa se ajunga undeva intr-un public, dar inainte de asta ideal ar fi sa ne simtim bine la repetitii.

 

Daca va simtiti undeva in zona stilulrilor mentionate... chitarist de blues, bassist (esential, necesar, te rog sa apari oriunde ai fi), clape, viori, percutionist/tobosar (nu de trash), trompetisti etc, eventual si backing vocals, nu ezitati sa va bagati in seama. Nu se supara nimeni.

 

e-mail: sciscoart@yahoo.com , acelasi este si IDul, dati un semn acolo si o sa raspund probabil si cu numarul de telefon.

 

 

P.S.: imi pare rau ca descrierea postului este atat de agramata, am observat dupa ce am dat click si nu mai pot edita.

Edited by sSilvana
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hello. Daca mai e nevoie de un tobosar care a crescut pe 90% din stilurile mentionate mai sus, nu ezita sa ma contactezi. Edy_VI@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.