www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Saxofonist, Chitarist , Flautist & Clapar.


Guest BluesIssue
 Share

Recommended Posts

Guest BluesIssue

Caut saxofonist, flautist, chitarist si clapar (sa cunoasca si sintetizare) cu ceva experienta de scena pentru un proiect de fusion jazz, reggae & funk cu influente balkan & trip-hop. Pentru detalii, astept mesaje.

Link to comment
Share on other sites

m-as baga eu ca si chitarist.experienta de scena nu am.am avut doar o cantare la tv, care a fost esuata(nu de alta da am repetat 3 ore...adica aproape deloc)

in schimb imi place jazz-ul foarte mult, si blues-ul la fel.cant de 3 ani si ceva.am o chitara care suna foarte bine(ma rog, asta in opinia mea) si un amplif peavey rage 258, 25W.Suna destul de tare, da nu cred ca suporta un concert, decat poate intr-o sala mai mica(ex. sala festiva a unei scoli).efecte inca nu am, da intentionez sa adun bani sa-mi iau un wah in toamna asta, si pe viitor poate si alte pedale.

daca te intereseaza si nu ai gasit deja pe cineva, lasa un PM si merem la o bere sa vorbim.

 

aaa, si as avea o intrebare: tu la ce instrument canti?

 

salut!

Link to comment
Share on other sites

Guest BluesIssue
:) Chitarist as putea spune ca am gasit, la fel si synth man :) Revin cu anuntul pentru saxofonist, flautist si clapar. Asteptarea-i lunga..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.