www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Trupa/instrumentisti


K.R.
 Share

Recommended Posts

Salut. Sunt din Cluj. I sing and play guitar. Caut instrumentisti (basist, tobosar, clapar) cu experienta, talent si creativitate pentru un proiect rock/blues/alternative (poate si putin funk).

Talentele mele pot fi gasite aici: http://www.myspace.com/vacarchy , unde eu cant la voce, chitara, bass si putin pian ici pe colo.

Doresc oameni motivati si seriosi in privinta unui proiect muzical de succes.

Daca va suna interesant, contactati-ma la kroland94@gmail.com.

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

salut~!.eu sunt alex.tot din cluj.cant la chitara de vreo 2 ani jumate.aproape 3.am pe cineva la voce, si un posibil baterist.daca te-ar interesa sa canti la bass intr-o trupa axata pe rock, cu diferite influente(funk, blues, progressive, jazz), lasa un PM.

 

Salutari si numai bine!

 

:):):):D:D

Link to comment
Share on other sites

salut~!.eu sunt alex.tot din cluj.cant la chitara de vreo 2 ani jumate.aproape 3.am pe cineva la voce, si un posibil baterist.daca te-ar interesa sa canti la bass intr-o trupa axata pe rock, cu diferite influente(funk, blues, progressive, jazz), lasa un PM.

 

Salutari si numai bine!

 

:):):):D:D

 

As accepta aceasta oferta ca si un proiect secundar.. Dar lipseste proiectul principal.. unde as canta la chitara (/voce).

Mersi de oferta, oricum ;)

 

 

Still searching!

( pe rand, va rog, sa nu ma aglomerati :D )

Edited by K.R.
Link to comment
Share on other sites

up!

Pt K.R. ...promitzator...unii experti ar zice k frazarea este cam de ciumete (diletant)... si ghit suna de oha...parerea mea....dak intere pe cineva...poti deveni un ghitarist f bun dak inveti sa dai din degete BINE nu numai repede si prost...crede-ma...se poate

Edited by El Mano
Link to comment
Share on other sites

Pt K.R. ...promitzator...unii experti ar zice k frazarea este cam de ciumete (diletant)... si ghit suna de oha...parerea mea....dak intere pe cineva...poti deveni un ghitarist f bun dak inveti sa dai din degete BINE nu numai repede si prost...crede-ma...se poate

 

Nu vreau sa fiu off topic dar credeam ca aici pe forum scriu oameni decenti, cu apucaturi decente, ceea ce i-ai scris tu omului e...putin rautacios si lipsit de fair play...Omul nu se dadea un expert - parerea mea.Ma rog, te rog frumos sa ma scuzi daca esti un geniu al chitarei...iar restul sintem doar ...niste ciumeti (diletanti) si nu incapi de noi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.