www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Jackson Rx10d Rhoads


Guest Metall
 Share

Recommended Posts

am incercato la muzikia

nu e rea desi nu as da atata pe ea avand in vedere unde e pozitionata iesirea de la chitara (in acelasi loc ca si la fosta mea chitara :)) exact unde ti tu picioru deci daca nu cumva planuiesti sa pui o perna intre picior si chitara o sa fie destul de incomod (desi nu e cel mai comod lucru de pe pamant sa ai ceva intre chitara si picior da in fine)

si are 22 de taste

nu ca ai avea nevoie de 24 da ei is porci si or bagat toate chitarile la 22 de freturi pentru ca daca vrei cu 24 sa iti faci custom

cam alea or fost motivele pentru care nu am cumparato

 

imi place ca are un singur de ala de volum

post-7229-1247714065_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

si eu vroiam jackson randy rhodes da am ajuns la concluzia ca is nesimtiti pana in 1000 eur nu gasesti chitara pe bune cu 24 taste, cu iesire intrun loc normal si de alea

eu mi-am luat vanguardul de sus care mi se pare mai bun decat Jackson JS30RR la acelasi pret, in plus avea si floyd licentiat care se comporta bine da nu imi prea placea cum suna dar nu am un amp excelent asa ca nu stiu cum suna pe un amp bun

asa ca am returnat chitara aia ca era incomoda si nu imi placeau dozele si mi-am luat un cort evl-k4 cu forma de strat, bridge double locking III, doze emg

Edited by ciorap
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.