www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Dream Theater


dire_straits
 Share

Recommended Posts

Guest PaulMV1

eu as merge. sunt in cluj. merge cineva cu masina din oradea sau de altundeva?

 

 

 

merge cineva?sa ne grupap cu masinile,ceva.
Link to comment
Share on other sites

Guest PaulMV1

deci, mai merge careva la Dream sau ba?

 

caut loc in masina sau daca nu oameni pentru a merge eu cu masina mea :)

 

deci este cineva care merge cu masina,si poate lua 2 pers?
Link to comment
Share on other sites

Eu tocmai am aflat ca ma duc la concertul din 1 iulie la Budapesta... am primit de la cineva un bilet in ultima clipa si cred ca ma duc singura. Mai vine cineva, eventual din Oradea? Poate ne vedem acolo...:) Eu drumul am asigurat... si din pacate nu mai sunt locuri in masina... dar sa ma anuntati daca merge cineva....:)

Link to comment
Share on other sites

Guest PaulMV1

Eu unu clar merg :)

 

altii se mai inscriu? hai ca pun 2 -3 locuri la bataie in masina: plecare din cluj

...sau eventual caut un loc in masina :)

 

Eu tocmai am aflat ca ma duc la concertul din 1 iulie la Budapesta... am primit de la cineva un bilet in ultima clipa si cred ca ma duc singura. Mai vine cineva, eventual din Oradea? Poate ne vedem acolo... :) Eu drumul am asigurat... si din pacate nu mai sunt locuri in masina... dar sa ma anuntati daca merge cineva.... :D
Link to comment
Share on other sites

Guest PaulMV1

deci, nimeni nu se mai anunta? :-)

 

merg eu cu masina din Cluj daca e careva interesat :-)

 

 

Eu unu clar merg :)

 

altii se mai inscriu? hai ca pun 2 -3 locuri la bataie in masina: plecare din cluj

...sau eventual caut un loc in masina :)

Link to comment
Share on other sites

Guest petruci
deci, nimeni nu se mai anunta? :-)

 

merg eu cu masina din Cluj daca e careva interesat :-)

 

sunt din cluj ma intereseaza un loc in masina pentru concertul dream theater

Link to comment
Share on other sites

Guest PaulMV1

sal, se rezolva daca merg cu masina : eu as merge marti dimineata si m-as intoarce joi dimineata cel mai probabil. am unde dormi o noapte. e ok pentru tine?

 

o alta varianta si pentru mine ar fi cea cu autocarul cu bataie de cap mai putina. :-)

 

sunt din cluj ma intereseaza un loc in masina pentru concertul dream theater
Link to comment
Share on other sites

Guest petruci
sal, se rezolva daca merg cu masina : eu as merge marti dimineata si m-as intoarce joi dimineata cel mai probabil. am unde dormi o noapte. e ok pentru tine?

 

o alta varianta si pentru mine ar fi cea cu autocarul cu bataie de cap mai putina. :-)

 

eu vroiam sa merg miercuri in 1 pt ca nu am unde sa stau, mai este o varianta a zis un prieten ca ma duce cu masina si mai luam o persoana daca te intereseaza

Link to comment
Share on other sites

Guest PaulMV1

cand mergeti si cand veniti inapoi? :-)

 

si cu ce masina....ca pana la urma conteaza si asta

 

eu vroiam sa merg miercuri in 1 pt ca nu am unde sa stau, mai este o varianta a zis un prieten ca ma duce cu masina si mai luam o persoana daca te intereseaza
Link to comment
Share on other sites

Guest petruci
cand mergeti si cand veniti inapoi? :-)

 

si cu ce masina....ca pana la urma conteaza si asta

 

cu un volkswagen polo vrem sa mergem miercuri dimineata si sa ne intoarcem joi

Link to comment
Share on other sites

Guest petruci
Merg si eu, dar de inainte ca vreau sa ii vad si pe Scorpions

 

sunteti o trupa super tare grei greirespect.gifrulez.gifsa vi la dream ca merita

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest PaulMV1

petrucci, merci mult, am mers cu orange ways de luni, scuze ca nu am raspuns mai repede.

 

Pentru cei care apreciaza DT si nu au fost , concertul a fost absolut FABULOS.

 

a depasit toate asteptarile mele sincer, a fost ca in vremurile in care DT "ruled the progressive music world" :)

 

sonorizarea de la papp laslo sportarena a lasat un pic de dorit...asta ar fi un minus

 

au cantat doar primele 2 piese de pe ultimul album, in rest artileria grea , DT din vremurile de aur si nu se apote descrie trairea sa auzi live:

 

Metropolis - Learning to live - Crimson Sunrise (cred ca asa ii zice) - Medley, Voices, Caught in a web, Pull me under, Beyond this life :)

 

sunt hotarat sa merg in toamna sa ii vad iar daca am bani, desi nu imi plac trupele de la progressive nations cu care ei canta in turneu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.