www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poate Sa Ma Ajute Cineva?


barbarossa
 Share

Recommended Posts

nu gasesc niciunde la mine in oras un accesoriu, si singura posibilitate este sa il iau din bucuresti. problema este ca transportul este mai scump decat obiectul in sine si per total iese destul de scump pt ce este

este vorba despre Cobra Ventuze pentru montare pe parbriz - pret 28 lei. transportul este 32 lei deci :)

ma gandeam ca poate un coleg forumist daca are drum prin zona sau stie un alt loc de unde se poate cumpara ar fi dispus sa cumpere asa ceva si sa mi-l trimita cu posta. modalitatile de plata din partea mea sunt oricare ii convin persoanei in cauza, respectiv ramburs sau depunerea banilor, inainte, intr-un cont bancar indicat de acesta.

 

datele de contact pt magazinul in cauza:

 

http://www.radar-detect.ro/contact.html

 

·Adresa: Str. Mihai Eminescu, nr.121, vizavi de numarul 160, sector 2, Bucuresti.

 

 

·Telefon: 211.06.52 · Tel./Fax: 210.15.91 · email: bit@ines.ro

 

0722 33 60 33

 

mersi anticipat :)

Link to comment
Share on other sites

salut!

si eu am pierdut acei suporti de montare(nici nu stiam ca se gasesc de vanzare separat) asa incat mi-am montat detectorul pe parasolarul soferului(pur si simplu lipit cu o banda de scotch intre parasolar si plafon,am tras firul cat mai discret prin plasticele de prin masina pana la priza de bricheta).in felul asta nu mai trebuie sa am grija lui,sa-l scot de fiecare data cand cobor din masina,etc.

btw,din ce oras esti,poate reusesc sa te ajut...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.