www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar Jackhammer


Guest mor_tu
 Share

Recommended Posts

Cumpar pedala Marshall Jackhammer. Nu am bani chiar acum, prin martie pun mana pe ei.

Daca are cineva, dati un mail pe mor_tu@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Guest gnrmarius

Pedale Jackhammer gasesti la magazinul Muzica,din cate am inteles de la rgc-isti la pretul de 60-70euro.Cel mai bine te duci si te interesezi!Eu unul, inca mai oscilez intre Jackhammer si Metal Zone(Boss),cel din urma e la Muzica intre 300-360ron din cate am inteles de la vanzator(nu adusese inca si nu stia exact pretul).

Sffatul meu:daca vrei Marshall,ia-l mai bine nou,nu e chiar asa de scump,Boss-ul poti sa il gasesti si la sh si am inteles ca ar fi bune chiar si asa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eu unul, inca mai oscilez intre Jackhammer si Metal Zone(Boss)

 

Hmmmm... Acu sunt si eu nehotarat. Am auzit niste sampleuri de la Metal Zone... nu-s rele! Acu chiar nu stiu ce sa iau, si ar cam trebui sa ma hotarasc destul de repede... Am inteles ca Jackhammer-urile au overdrive+distors, ceea ce e un plus, si statia mea are un drive destul de fain ca sa lucrez numai cu distors. In schimb, din cat am auzit din sampleuri, Metal Zone-ul suna mai trashy, heavy/trash, mai pe gustul meu. Asa ca... astept pareri! Oricum, bani de amandoua nam!

Edited by mor_tu
Link to comment
Share on other sites

Pan la urma cred ca raman pe Jackhammer...

Insa vad ca nimeni nu s-a prea inghesuit la oferte. Imi iau una noua, pan' la urma, dar n-ar strica sa economisesc vro cateva parale luandu-mi una la sh. Chiar nimeni nu vinde? :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.