www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Admin Wow Si Chitaristul R.i.o.t


Guest thomas67
 Share

Recommended Posts

Guest thomas67

Salutare.

 

 

Ma numesc Tomi si sunt chitaristul trupei R.I.O.T (rock is our town) din Cluj Napoca. Click aici!

Pentru cei interesati iata si prima noastra piesa: Download

 

 

Stiu ca acest forum nu este hostat pentru ceea ce vreau sa intreb, dar stiu ca sunt multe oameni normali aici, cu o intelgenta mai mare decat cei de pe alte forumuri publice. Sper ca nu va supar prea mult daca cer un pic de ajutor.

 

 

Am un server de WoW, si am nevoie de ajutor de la cineva! Sunt mult prea ocupat sa mentin serverul singur, am o gramada de chestii de facut si nu le pot face singur. Daca exista cineva in Cluj Napoca si doreste sa ma ajute, il rog sa ma contacteze: thomas6758469@yahoo.com

 

Am nevoie de un om care se pricepe cat de cat la calculatoare, si poate sa foloseasca un MySql client. Sa stie cate o chestie doua despre WoW si despre cum functionez serverele care lucreaza cu emulatoare tip Antrix (ArcEmu). Ofer access nelimitat de Administrator pe site si pe server.

 

Pe langa asta imi place muzica rock si sunt deschis si spre activitati cu chitara sau chestii de genul. Scuze de deranj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.