www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pesã Bluzzz


Guest mama
 Share

Recommended Posts

Dragi forumisti, ma simt din nou obligat sa va dau de stire ca am facut, nu nãscut...o alta imitatie de pesã blues...

Daca vi se pare ca ma'ncurc sau cant najpa ori ca am o pronuntie ingrozitoare, chiar asa e, nu le am ...nu'mi doresc sa ajung vre'un chitarist,da'mi place sa ma joc la chitara...

Am atasat linku, daca va plictisiti, ati putea sa dati cu urechea pe el.

 

 

multumesc

Link to comment
Share on other sites

misto. repet, ai groove, se vede ca simti ce se intampla acolo.

cu solistica mai e de lucrat, da nu-i un cap de tara.

misto.

mai baga.

 

multumesc pentru incurajari

nu stiu daca o sa'nvat vreodata solistica, sunt prea lenes sa caut tutoriale,nici nu stiu de unde'ar trebui sa'ncep, de game,note, nici nu mai zic, nu stiu niciuna, cant dupa ureche...mi se pare ca suna a blues...si'i zic blues...(ca de ascultat, am ascultat)

ideal ar fi sa merg cateva ore la vre'un prof sa'mi spuna cam de unde sa'ncep..

probabil multora dintre forumisti le'ar fi rusine sa posteze asemenea piese, de'altfel inainte mi'era si mie(avand in vedere ca mai toti care pun melodii spre ascultare, stiu ce fac, stiu sa inregistreze, sa cante cat mai aproape de corect), insa m'am hotarat ca de'acum incolo sa inregistrez toate prostiile pe care le compun fiindca ma incearca un sentiment ciudat...cum ca fiecare "melodie" pe care'o fac ar putea fi ultima...cred ca ma maturizez :) ...probabil o sa vina vremea cand n'o sa mai am timp, n'o sa mai am voie:)...oricum, ceva o sa se'ntaple...:)

asadar, de'acum in weekend o sa inregistrez prostii si'o sa murdaresc forumul cu ele!

Link to comment
Share on other sites

Guest newman

un adevarat blues-man!chiar te princepi la blues mi-a placut mult :)

asteptam mai multe filmulete sau melodii cu u

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.