www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Les Elephants Bizarres


Guest PROKA

Recommended Posts

Mersim frumos, trompele sus

 

- 3 februarie in Fire (cu Dekadens)

 

 

- 13 februarie, singuri in Laptarie (singuri cu voi, desigur)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest PROKA

Concert:

 

- Les Elephants Bizarres

- The Amsterdams

- Persona

 

in club Fabrica, Sambata, 7 martie, intrare 15 LEI

Link to comment
Share on other sites

Guest stonediamond

foarte tare ideea.. am fost la aceasta prima editie si vreau sa zic k am fost destul de dezamagit si nu am fost singurul.. in afara de elefanti pe care ii stiam si imi plac mie in mod special desi au avut parte te un sunet slab si nici n-au fost in forma ca sa zic asha, pe ceilalti nu i vazusem niciodata live dar aveam asteptari k na e un brit pop fest si ma asteptam la brit pop, insa: Persona daca a inceput foarte bine si m-am bucurat au continuat cu niste aberatii si la un momendat au cantat o piesa din stilul bossa nova si spre surprinderea lor kiar nu a aplaudat nimeni, nu stiu ce a fost in capul lor k totusi te prezinti la un brit pop fest nu la bossa nova fest… iar the Amsterdams.. desi vor din tot sufletul sa arate k au stofa de englezoi si canta “ca in afara” cum se poarta acum mai nou, mai bine ar lasa fitzele deoparte si ar canta mai sincer si atunci cu siguranta ar fi mai putin plictisitor.. ba kiar am ramas uimit k nu stiu cat de stoned trebuie sa fii ca sa nu zici k a fost plictisitor..

Link to comment
Share on other sites

Guest PROKA

Dap, nici mie nu prea mi-a placut :) a fost o atmosfera ciudata aglomerata, nu prea ne-am simtit asa bine, iar la probe nu am avut timp suficient ca se facuse tarziu am asteptat dupa ceilalti si a trebuit sa oprim :)

 

aia e!

 

 

 

 

 

 

foarte tare ideea.. am fost la aceasta prima editie si vreau sa zic k am fost destul de dezamagit si nu am fost singurul.. in afara de elefanti pe care ii stiam si imi plac mie in mod special desi au avut parte te un sunet slab si nici n-au fost in forma ca sa zic asha, pe ceilalti nu i vazusem niciodata live dar aveam asteptari k na e un brit pop fest si ma asteptam la brit pop, insa: Persona daca a inceput foarte bine si m-am bucurat au continuat cu niste aberatii si la un momendat au cantat o piesa din stilul bossa nova si spre surprinderea lor kiar nu a aplaudat nimeni, nu stiu ce a fost in capul lor k totusi te prezinti la un brit pop fest nu la bossa nova fest… iar the Amsterdams.. desi vor din tot sufletul sa arate k au stofa de englezoi si canta “ca in afara” cum se poarta acum mai nou, mai bine ar lasa fitzele deoparte si ar canta mai sincer si atunci cu siguranta ar fi mai putin plictisitor.. ba kiar am ramas uimit k nu stiu cat de stoned trebuie sa fii ca sa nu zici k a fost plictisitor..
Link to comment
Share on other sites

Guest PROKA

Concert Les Elephants Bizarres:

 

Joi, 19 Martie, club Control

 

Vineri, 20 Martie, Teatrul 74, Tg Mures

Sambata 21 Martie, Irish Pub, Cluj

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 8 months later...
Guest PROKA

Lansare videoclip "The Boys", vineri, 4 martie 2011, in club Kulturhaus.

 

www.leselephantsbizarres.com

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.