www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Hans Knall


Guest arosulescu
 Share

Recommended Posts

Guest arosulescu

concert in pub zone joi 26 inauarie 2006 ora 21...

 

HANS KNALL, CUNOSCUT PENTRU ACTIVITATEA DE PESTE 20 ANI ALATURI DE MASS-MEDIA, RAID SAU EMINENTA CENUSIE, VA SUSTINE UN CONCERT DE MUZICA 9

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Concertul a fost foarte misto . E greu de inteles baiatu asta . Au fost doua chitari si " un tobosar cu cap patrat" cum ii zice hans laptop-ului lui. Au fost prezenti in public : Seven, Fotzey de la CASH, Domi si Andras de la Kumm, Petru Gavrila, si multe gagici. Despre muzica lui Knall el zice ca oricum nu se asteapta sa inteleaga cineva ceva . Are felul sau de a pune problema ... din toate punctele de vedere. Personal ... il ascult si atat. :)

Omu e foarte misto ... un soi de florin piersic. Atata vorbeste ... cu oricine despre orice ... este extrem de prietenos si sociabil, mi-a placut foarte mult ca om , o tine tot intr-o poanta si o rima e spumos. Nu ii impartasesc parerile despre muzica deloc dar deloc. Acum inteleg ce norocos am fost ca l-am intalnit pe Leo2 pop ( care ma enerveaza ingrozitor) si ca mi-a povestit o gramada de lucruri despre muzica. In felul asta pot sa fac comparatii si sa am un reper solid.

Hans Knall are o singura problema ... nu e in toate mintile omu asta. Daca Leo e un tip ancorat in realitate ( nici el nu e in toate ale lui... da... in fine) Hanz( si credeti-ma ca nu intamplator imi permit comaparatia asta) este tare ancorat in ...imaginarul ... muzicii ( daca imi permiteti exprimarea ) :(:):)

 

ok imi pare rau pentru cei care nu au putut veni

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.