www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bassist Din Bucuresti


PUNKMANIA
 Share

Recommended Posts

Deci sunt din bucuresti, dau cu bassu de vro 7 ani, am 19 ani de viata si imi place sa cant chestii comerciale, blues, pop-rock, funk, latino etc.

 

Posed urmatoarele scule :

 

Head : Warwick 5.1, Grosmann GA100 Full tube

Cabs : Kustom Deep End 410, Kustom Deep End 115, Grosmann BC112

Compressor : Alesis 3630, Behringer Vintager pro Tube Compresion

Bassuri : Fender Jazz Bass Deluxe V, Grosmann Sioux CustomShop V, N/A Jazz Bass Fretless, Ibanez SR506

 

Pot repeta full time (zilnic) si nu am probleme din cauza carora sa lipsesc la repetitii . Caut trupa buna, de preferinta cu contract, nu exclud nici trupe de coveruri. Am in schimb 2 cerinte : Trupetii sa aiba ceva experienta ( pt un sound bun e obligatorie), sa cante RITMIC chiar si cand nu au metronomul pe urechi (in special e valabil la tobar) deci experienta...

 

Tel 0767 907 781 Mike si id mike_punkboy_jahjah

Edited by PUNKMANIA
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Guest junkyROCKERUL
Deci sunt din bucuresti, dau cu bassu de vro 7 ani, am 19 ani de viata si imi place sa cant chestii comerciale, blues, pop-rock, funk, latino etc.

 

Posed urmatoarele scule :

 

Head : Warwick 5.1, Grosmann GA100 Full tube

Cabs : Kustom Deep End 410, Kustom Deep End 115, Grosmann BC112

Compressor : Alesis 3630, Behringer Vintager pro Tube Compresion

Bassuri : Fender Jazz Bass Deluxe V, Grosmann Sioux CustomShop V, N/A Jazz Bass Fretless, Ibanez SR506

 

Pot repeta full time (zilnic) si nu am probleme din cauza carora sa lipsesc la repetitii . Caut trupa buna, de preferinta cu contract, nu exclud nici trupe de coveruri. Am in schimb 2 cerinte : Trupetii sa aiba ceva experienta ( pt un sound bun e obligatorie), sa cante RITMIC chiar si cand nu au metronomul pe urechi (in special e valabil la tobar) deci experienta...

 

Tel 0767 907 781 Mike si id mike_punkboy_jahjah

 

 

 

 

 

 

Salut am citit anutul tau si eu sunt tobosar am chitarist si cautam bassist si vocal

astept raspuns

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.