www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

cumpar niste doze de reghin


Guest diogrey
 Share

Recommended Posts

Guest diogrey

Salut sunt un nou membru al forumului nu sunt mare pasionat de chitara ,cant de vreo doi ani si ma descurc(dupa parerea mea) .asa... ma descurc la electronica (in special partea audio si ma gandeam sa ma joc cu un amp de chitara si cu cateva efecte facute de casa si am nevoie sa aduc o iris la viata daca are careva niste doze vechi de reghin prin casa (de preferabil nu cu carcasa de metal,dar daca nu mai e alta varianta merg si alea) ca sa pot si eu sa ma mai joc cu chitara electrica ca prea a trecut mult timp.

 

 

PS: nu vreau doze scumpe vreau doar sa va scap de "gunoaiele" de prin casa :):):):(

Link to comment
Share on other sites

Salut sunt un nou membru al forumului nu sunt mare pasionat de chitara ,cant de vreo doi ani si ma descurc(dupa parerea mea) .asa... ma descurc la electronica (in special partea audio si ma gandeam sa ma joc cu un amp de chitara si cu cateva efecte facute de casa si am nevoie sa aduc o iris la viata daca are careva niste doze vechi de reghin prin casa (de preferabil nu cu carcasa de metal,dar daca nu mai e alta varianta merg si alea) ca sa pot si eu sa ma mai joc cu chitara electrica ca prea a trecut mult timp.

PS: nu vreau doze scumpe vreau doar sa va scap de "gunoaiele" de prin casa :):):(B)

 

Stai pe faza. Stiu eu pe cineva care are o doza (cu brum, buzz, noise.. :) ). Daca o da, voi posta aici ca sa te anunt ;).

Din ce oras esti ?

Link to comment
Share on other sites

Guest diogrey

Stai pe faza. Stiu eu pe cineva care are o doza (cu brum, buzz, noise.. :) ). Daca o da, voi posta aici ca sa te anunt :).

Din ce oras esti ?

Sunt din galati, din pacate :):(B) cu cat mai mult brum, buzz, noise cu atat mai bine ;):o;);)

Edited by diogrey
Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

ti-as da eu un Humbucker no-name, dar tre sa vi dupa el in buc, ca nu mai am chef de inca o experienta neplacuta cu posta.

Link to comment
Share on other sites

Guest diogrey

Nasol... daca erai din Bucuresti era mai simplu.. asa ma tem ca nu se poate :)

Bafta.. poate pana la urma gasesti.

pai daca trimiti ramburs ce experienta "placuta" poti sa ai

Edited by diogrey
Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

crede-ma ca e cea mai neplacuta experienta sa stai ca popandaul la coada la posta, printre mosi si babe si copii de 5-6 ani care tipa ca animalele, plus ca mai sunt si postaritele care sunt total dezinteresate.

Link to comment
Share on other sites

Guest diogrey

crede-ma ca e cea mai neplacuta experienta sa stai ca popandaul la coada la posta, printre mosi si babe si copii de 5-6 ani care tipa ca animalele, plus ca mai sunt si postaritele care sunt total dezinteresate.

aaaaa ok acum inteleg dar macar cu cat o dadeai

 

De cate doze ai nevoie??Ai nevoie doar de single-coil-uri sau si de humbuckere??

idea era sa fie cat mai ieftin ca vreau doar "sa ma joc" cu partea electronica si sa incerc sa montej o chitara mai veche ,vreau sa fie cat mai ieftin ca imi iau un chit de stratocaster si vreau sa mai fac putina de experienta

Edited by diogrey
Link to comment
Share on other sites

Guest diogrey

moca, dar tre sa vi dupe ea in buc

e cam foarte incredibil de inprobabil sa mai trec prin bucuresti iti dau 200 daca te deranjezii nu mai stiu cat e silva bruna dati ajunge de vreo cateva

Edited by diogrey
Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea
:) imi pare rau, dar nu mai vreau sa am de-a face cu posta, daca ai pe cineva care trece p-aici ti-o dau cu cea mai mare placere.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest cel mai tare chitarist

:) imi pare rau, dar nu mai vreau sa am de-a face cu posta, daca ai pe cineva care trece p-aici ti-o dau cu cea mai mare placere.

 

 

 

 

mosule!!!mai ai doza aia humbucker??? :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.