www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Amplificator 650ron


Guest SeRGiu77sbc

Recommended Posts

Guest SeRGiu77sbc

In curand fac si eu 18, si o data ce o sa imi primesc primul salariu vreau si eu sa imi fac cadou un amp. Pretul sub 650 lei, cel mult. Stiu ca nu e o suna macar decenta dar n-am ce sa fac, as vrea sa aibe un distors bun, daca se poate, sa sune mai rock, desi cleanul de blues e fain tare, dar nu prea cant blues, sa aibe macar un pic de forta in el, pentru cantat pe acasa si cu prietenii, eventual o scena mai mica :) si ce se mai poate in pretul asta.

Stiu ca e foarte posibil sa se mai fi discutat despre ampuri la sumele astea, dar nu prea am reusit sa imi fac timp sa caut prin cele 237 de pagini sau cate sunt:)) . deci daca cineva mai are rabdare sa imi dea si mie o mana de ajutor raman dator. :)

Inca ceva, n-am vrut sa deschid un topic nou, am vrut sa il pun la ce amp sa imi iau dar vad ca l-am pus ca......, presupun ca nu pot sa il sterg de aici, sorry

Edited by SeRGiu77sbc
Link to comment
Share on other sites

Guest SeRGiu77sbc

mersi fain, o sa vad de sh pe forum, si daca nu trebuie sa ma misc repede ca maine as cam vrea sa fac comanda

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomcat

vezi ca pe la mc music aparuse pe site Peavey Royal 8-ul ala cu tuburi, de 5W care cred ca suna intersant cu o pedala ceva in fata daca vrei ceva mai mult drive.Eu zic ca ar merita probat...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.