www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

vand chitara ibanez emperador


carramba

Recommended Posts

chitara arata ca un gibson les paul si suna ok, vreau s-o schimb pentru ca-mi place mai mult modelul fenderului.

pret 350 euro, 300 euro dupa negociere :) (ca sa nu zica nimeni ca nu-s flexibil)

chitara a trecut pe la bogdan stanescu (lutierul) si e in forma maxima dupa noul setting.

asa am luat-o cu sigla gibson les paul hand made, da' arata ok, dupa parerea mea.

post-927-1135241934_thumb.jpg

post-927-1135244765_thumb.jpg

Edited by carramba
Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

citat din regulament:

 

Amendament 2: Orice anunt de vanzare va fi insotit de un pret orientativ! Lipsa acestuia va duce la stergerea anuntului.

 

unde e pretu nene??? ca iti inchid astia topicu

 

si pune si niscaiva poze sa vada tot rumanu ce vinzi tu acolo

 

bafta

Link to comment
Share on other sites

chitara arata ca un gibson les paul si suna ok, vreau s-o schimb pentru ca-mi place mai mult modelul fenderului.

pret 350 euro, 300 euro dupa negociere :) (ca sa nu zica nimeni ca nu-s flexibil)

chitara a trecut pe la bogdan stanescu (lutierul) si e in forma maxima dupa noul setting.

asa am luat-o cu sigla gibson les paul hand made, da' arata ok, dupa parerea mea.

 

Chitara e Ibanez ? Am dat un search pe google si nu am gasit nimic despre Ibanez Emperador. Mai multe detalii, se poate ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

Daca ai citit atent primul post ti-ai da seama despre ce e vorba.

Acum sunt in dilema.. chitara e hand made ?

 

 

da e hand made de ibanez si au pus la sto o sigla cu gibson :) :)

Link to comment
Share on other sites

Chitara este un ibanez emperador, o sa gasiti forumuri pe tema asta - sunt facute de ibanez, cu siguranta, nimeni nu stie insa cand...

chitara a fost probabil a unui obsedat de gibson, inlay-urile au fost inlocuite, a fost retastata cu super-jumbo, in plus, omu' i-a facut si un signature (les paul) si un fel de inlay pe headstock, care arata ok si, mai mult, nu se sterge.

arata ca un gibson les paul 1960 aproape 1:1.

suna ca o chitara pe care am cumparat-o pentru mine - nicu patoi mi-a zis ca suna misto.

pt. mai multe amanunte va stau la dispozitie, numai sa ma intrebati.

e o chitara de serie mica, am luat-o de la andrei (jukebox) acu' ceva vreme, el a cantat pe ea vreo doi ani.

pentru blues si southern rock e o chitara misto.

Edited by carramba
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.