www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pearl Jam Jeremy


Guest AlcoholicA
 Share

Recommended Posts

Guest AlcoholicA

salut! m-am hotarat si eu sa mai iau un negativ de pe net si sa postez pe acest forum... Am facut la repezeala un pearl jam , melodia jeremy , asa mai de mantuiala ( sunt in sesiune:)) ). stiu ca nu e perfect cantata sau perfect finisata da sper totusi sa apreciati baza melodiei ( nici negativu nu e de nota 10). Stiu ca sunt decalat la inceput da lipseste metronomu / 4 betze din inceputu negativului.

Pearl_Jam_Jeremy___mai_de_mantuiala_ase_da_pa_aproape__.mp3

Link to comment
Share on other sites

Guest AlcoholicA
Tare. Suna bine ... oricum Jeremy e o piesa cu o anumita 'greutate' in trecutul meu.

 

Mi-a placut cum ai interpretat-o.

 

 

ms mult de parere o sa revin si cu un EVEN FLOW in curand numa sa scap de examene:P

Link to comment
Share on other sites

Guest Bratlord

Good job, dude! Mah as putea sa iau instrumentalu asta facut de tine si sa fac vocea pe el? O sa mentionez ca instrumntalu ii facut de tine. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest AlcoholicA
Good job, dude! Mah as putea sa iau instrumentalu asta facut de tine si sa fac vocea pe el? O sa mentionez ca instrumntalu ii facut de tine. :)

 

da sigur omule atata te rog sa imi trimiti si mie finalu cu vocea daca apuc il trag si mai curat acuma tu stii cat de urgent iti e! ms mult! (id-u meu e raul_oros1988@yahoo.com)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.