www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Ibanez


Csongor
 Share

Recommended Posts

De vanzare chitara electrica Ibanez GRX 70, doua doze humbucker, una simpla, control ton, control volum, comutator cu cinci pozitii pentru selectarea dozelor, stare impecabila, fabricata in Indonezia in 2003, cu husa (gig bag) si curea originala Ibanez. La cerere trimit si poze. Pret: 250 Euro - numai bun de pus sub pom! Daca nu ne-am intalni pana atunci, Sarbatori Fericite pentru toti!!!

post-696-1134071839_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

De vanzare chitara electrica Ibanez GRX 70, doua doze humbucker, una simpla, control ton, control volum, comutator cu cinci pozitii pentru selectarea dozelor, stare impecabila, fabricata in Indonezia in 2003, cu husa (gig bag) si curea originala Ibanez. La cerere trimit si poze. Pret: 250 Euro - numai bun de pus sub pom! Daca nu ne-am intalni pana atunci, Sarbatori Fericite pentru toti!!!

M-ar interesa si pe mine chitara. Daca se poate un clip si de asemenea niste poze in plus. :)

Link to comment
Share on other sites

Iaca pozele. Scuze pentru calitate, sunt facute cu un telefon mobil.

Pai ma refeream la clip adica clip sonor...daca se poate..si daca s-ar putea sa mai lasi din pret ca am vazut de vanzare inin strainatate pachetul cu vreo 220 de euro cu amplif de 10W. . :) In rest arata bine. Chiar, de ce o vinzi?

Edited by Lestat
Link to comment
Share on other sites

Pai ma refeream la clip adica clip sonor...daca se poate..si daca s-ar putea sa mai lasi din pret ca am vazut de vanzare inin strainatate pachetul cu vreo 220 de euro cu amplif de 10W. . :) In rest arata bine. Chiar, de ce o vinzi?

Daca tu vrei, fac un clip sonor. Trebuie doar sa vad cum inregistrez pe calculator, ca Line Out am pe combo. Despre pret spun doar atat: cand vad banii imi pierd mintile. Vand chitara pentru ca tocmai mi-am cumparat un Fender SUA si nu a fost ieftin. Inca mai sunt dator la un prieten.

Link to comment
Share on other sites

Nimeni? Chiar nimeni nu vrea chitara mea?

 

m-ar interesa kitara dar mi se pare km scumpa... uita-te la preturile astea asha sa-ti faci o idee.. poate mai lasi la pretz... http://www.zzounds.com/cat--Ibanez-Electri...s--3144/page--1

 

dar kiar m-ar interesa, insa fara suparare 220euro... e mult... parerea mea

Link to comment
Share on other sites

m-ar interesa kitara dar mi se pare km scumpa... uita-te la preturile astea asha sa-ti faci o idee.. poate mai lasi la pretz... http://www.zzounds.com/cat--Ibanez-Electri...s--3144/page--1

 

dar kiar m-ar interesa, insa fara suparare 220euro... e mult... parerea mea

Daca crezi ca e mult ceea ce cer eu pe chitara, fa-mi o oferta serioasa, irevocabila si discutam.

Eu sunt din Oradea.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.