www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[caut] Profesor De Chitara Din Cluj


Guest Les7
 Share

Recommended Posts

Guest Les7

Salut,

 

situatzia este in felul urmator:

-mi-am luat o acustica in decembrie 2005, si electrica o am din vara anului trecut, am invatzat singur, nu am luat lectzii de nici un fel, am invatzat din 2 cartzi, exercitzii luate de pe net, si multe tabulaturi. dar am ajuns la concluzia ca daca vreau sa evoluez mai mult/mai repede imi trebuie un profesor

 

ca atare am nevoie de un profesor care sa ma invetze:

-tehnica de palm muting k lumea ptr/si riffuri de metal, adica ptr metale grele, exlus heavy..

-teorie, ce ma intereseaza pe mine sunt masurile compuse (gen Meshuggah) dar as vrea sa invatz cat mai mult

-nu ma intereseaza, viteze uimitoare ptr solo-uri, sau solo-uri incredibile

-ma intereseaza tehnica dar in riffuri (cam ca la Chuck Schuldiner)

 

Sper ca v-am lamurit cam ce vreau, daca e vre-un profesor pe-aici sau stitzi vre-un profesor care poate sa ma invetze ce-am scris mai sus va rog lasati un mesaj ori aici ori PM

 

Daca ma intzeleg bine cu profesorul, si ne intzelegem bine si imi place cum preda, si ce ma invatza, mentzionez ca vreau sa iau lectzii de la el pe termen lung, nu doar cateva ore sau cateva saptamani.

 

By the way, eu sunt din Cluj-Napoca, si ar fii bine ca si profesorul sa fie de-acolo, ma pot deplasa eu la el sau el la mine, depinde cum e mai convenabil.

 

Thanks a bunch :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
Guest ptamas89
chiar nimeni nu preda sau stie pe careva care preda chitara in CJ?

ciao, eu predau ora de chitaramuzica usoara pt. amatori la Cluj,

daca mai esti interesat: tamas89@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.