www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Corzi Elixir


Guest MCMUSIC
 Share

Recommended Posts

ei am ajuns si eu la primul post :) (felicitarile masa si dansul mai incolo)

is proaspat posesor de chitara electrica ( nu spun de care pentru ca nu vreau sa va "eclipsez" :))))))))) doar urez vant la pupa vaporului pe care a fost facuta). am luat-o pentru folosit exclusiv acasa pentru sufletelu' meu

 

pt MCMUSIC: am cumparat si eu din Bacau de la magazinul de acolo si am primit pachetul complet desfacut: nici o folie de plastic care sa-l sigileze...acu eu ce sa cred?! ce sanse am sa fi cumparat chiar corzi Elixir ( eu banuiesc ca destul de mici).Greseala mea a fost ca am rugat un prieten din Bacau sa mi le cumpere si el nu a ridicat nici o obiectie ca pachetul era desfacut. fiind incepator in ale chitarei electrice (la clasica am ceva ani in spate), corzile suna bine acu sa vedem cat vor tine.

 

Elixir sunt,fii fara grija. Asa sunt ele ambalate. Cutia de carton + plicuri pentru fiecare coarda individual.

Link to comment
Share on other sites

eu stau linistit si inteleg ca asa sunt ambalate dar sa le primesc chiar desfacute?! oare asa le primesc si ei?? ma cam indoiesc

nu vreau sa fac scandal, dorinta mea a fost sa le comunic o problema de desfacere a produselor

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.