www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Manowar In Romania?


Guest Lupoaica
 Share

Recommended Posts

Guest Lupoaica

Sunt discutii de adus Manowar in Romania. Cam cati credeti ca ar veni la concert?

Mie una imi plac si m-as duce clar grin.gif

 

Astept raspunsuri

 

(Don't shoot the messager)

Link to comment
Share on other sites

Guest En1gma

Cred ca dintre trupele "legenda" , cele mai multe zvonuri am auzit despre venirea lui Manowar in Romania..

Cred ca ar veni cam acelasi numar de spectatori ca la Deep Purple.

Link to comment
Share on other sites

Guest mishu13

Eu auzisem ceva de genu acu cativa ani ca vin pe la Cluj; dupa calculele lor trebuiau sa vina prin octombrie anu' trecut.

Zvonurile raman zvonuri.

Link to comment
Share on other sites

Guest Morgan
nu stiu de ce tot se agita lumea, cum auziti un zvon tampit intrati pe siteul oficial , daca acolo apare vin, daca nu nu , e simplu people.

 

+1, m-am saturat de zvonuri de-astea si de oamenii care le raspandesc

Link to comment
Share on other sites

Guest Lupoaica
Sunt discutii de adus Manowar in Romania. Cam cati credeti ca ar veni la concert?

Mie una imi plac si m-as duce clar

 

Astept raspunsuri

 

(Don't shoot the messager)

 

pentru persoana care nu stie sa citeasca - reciteste. de asemenea cauta in dictionar cuvantul 'intrebare' .

Link to comment
Share on other sites

Guest Wierdguy
ÎNTREBÁ, întréb, vb. I. 1. Tranz. ºi refl. (recipr.) A(-ºi) pune întrebãri, în scopul de a afla un rãspuns. ♢ Expr. (Tranz.) Întreabã-mã sã te întreb, se spune cuiva care cere o informație despre un lucru asupra cãruia nici cel întrebat nu ºtie mai mult. 2. Tranz. ºi intranz. (Urmat de determinãri introduse prin prep. „de“ sau „despre“) A cere (cuiva) veºti sau lãmuriri despre..., a se interesa, a se informa de..., a cerceta. ♢ Expr. (Tranz.) A întreba (pe cineva) de sãnãtate = a se interesa de starea în care se aflã cineva; a intra în vorbã cu cineva. 3. Tranz. A pune cuiva întrebãri pentru a-i evalua, din rãspunsuri, nivelul cunoºtințelor; a chestiona, a examina. Lat. *interroguare (= interrogare).

 

Asta cred ca inseamna intrebare, dar...ce legatura are cuvantul 'intrebare' cu restul threadului? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Morgan
Asta cred ca inseamna intrebare, dar...ce legatura are cuvantul 'intrebare' cu restul threadului? :)

 

legatura fiind ca lupoaica a pus o intrebare inofensiva si i-am sarit toti in cap (da, vorbesc la persoana 1). Dar adevaru e ca nu trebuie incurajate astfel de zvonuri. Dupa cum s-a spus mai sus, pana nu apare pe site-ul oficial al trupei nu e cazul sa vorbesti despre asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest chitaristul_innascut

:) ii invit eu la ziua mea de nastere :)

 

totusi e posibil sa vina Manowar in Romania dar cum ziceau si colegii sa vedem pe siteul official k scrie si atunci ne apucam de adunat bani pt concert :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.