www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Soft De Editare Pentru Xtlive


Recommended Posts

care soft de editare folositi pentru line6 xtlive...sau xtpro..?

Eu am incercat line6 edit si am probleme cand inchid programa respectiv, ramane blocat si ma zice ca ceva java nu respunde, si oricum merge foarte incetinat sa incarce, sa salveze pe xtlive etc....

Am incercat astas guitarport(partea free, adica nu am activat chestia online..) imi se pare ca face exact ce face line6 edit si merge bine zic eu.

Voi ce folositi, sau, ce sfatuiti sa folosesc?

Merci anticipat si cer scuse pentru intrebaril aceste prostute dar mar placea sa schimbam pareri si idei cu alti utilizatori care au sculelor aceste. Merci mult si numai bine. Adriano

Ps. ultima intrebare: cand conectazi xtlive la calculator nu ausizi si voi un fluierat subtire din amp sau din casti? Merci.

Link to comment
Share on other sites

Du-te la pagina de suport software a Line 6, si selecteaza acolo sus - la produs POD XT Live, la Software selectezi Gearbox si la OS pui Windows XP (daca pe asta il folosesti). Si da-i "Go".

Primul rezultat care iti va aparea va fi Gearbox 3.5. Descarca-l si instaleaza-l la tine pe calculator. Ar trebui sa mearga perfect.

E posibil ca inainte de a instala Gearbox 3.5 sa trebuiasca sa dezinstalezi versiunile anterioare de drivere pt POD XT Live - poate ca instalerul Gearbox-ului chiar iti va spune asta.

Edited by MMG
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.