www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Putin Ajutor Daca Se Poate


Guest razvan_the mohawks
 Share

Recommended Posts

Guest razvan_the mohawks

ma gandeam sa imi cumpar un amp din state si stiu ca la ei reteaua electrica da numai 110 v sau cat o fi. vroiam sa stiu unde pot sa gasesc si cat costa un transformator sau ce imi trebuie sa functioneze ampul la prizele noastre?

Link to comment
Share on other sites

ma gandeam sa imi cumpar un amp din state si stiu ca la ei reteaua electrica da numai 110 v sau cat o fi. vroiam sa stiu unde pot sa gasesc si cat costa un transformator sau ce imi trebuie sa functioneze ampul la prizele noastre?

 

In general ampurile decente au o siguranta care iti permite sa comutezi intre 110v si 220v. Tot ce iti masi trebuie este un cablu de alimentare la 220v, care se gaseste oriunde :)

Pe scurt, inainte sa cumperi respectivul amp, verifica daca are aceasta siguranta.

Succes!

Link to comment
Share on other sites

Guest razvan_the mohawks

era vorba de un mesa boogie..cred ca e destul de decent. mersi mult. credeam ca e vorba de o solutie mult mai costisitoare

Link to comment
Share on other sites

Guest razvan_the mohawks

e vorba despre un mesa single rectifier...cred ca stiti ampul ...nu stiu ce link sa pun ... inca nu saunt hotarat sa iau...mai bine zis nu am bani...dar ma batea la cap problema asta si am zis sa intreb. am cautat magazine online din america unde se vinde mesa boogie si nu am gasit niciunul. de ce asta?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.