www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

A Vazut Cineva ... In Romania ?


Recommended Posts

Guest Chiperion

In Romania nu exista distribitor oficial, din pacate. Ia matale si uita-te aici, scrie-le frumusel celor care au e-mail trecut (si mai sunt si europeni), pregateste-te sa dai macar 120-si de dolarei plus transport, taxe si toata sarabanda, spor la achizitionat, keep in touch, let us know cum evolueaza, baga niste inregistrari/poze cand o sa ai und so weiter.

Edited by Chiperion
Link to comment
Share on other sites

In Romania nu exista distribitor oficial, din pacate. Ia matale si uita-te aici, scrie-le frumusel celor care au e-mail trecut (si mai sunt si europeni), pregateste-te sa dai macar 120-si de dolarei plus transport, taxe si toata sarabanda, spor la achizitionat, keep in touch, let us know cum evolueaza, baga niste inregistrari/poze cand o sa ai und so weiter.

Nu stiu cat de sigur este sa cumperi ceva din strainatate prin comanda pe internet, dar pana la urma o sa-mi iau inima in dinti. Lista de magazine e mult mai completa si sistematica decat ce gasisem eu, oricum. Cat despre inregistrari, hmm, va trebui mai intai sa studiez [metode pe net nu am gasit, doar unele seturi de sugestii], nu stiu cat e de greu.

Multumesc foarte mult.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.