www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Amplificator Positive Grid - Spark Mini ca nou


Recommended Posts

Pret: 870
Localitate: Bucuresti
Contact: mesaj privat pe RGC
Link producator: https://www.positivegrid.com/products/spark-mini
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

L-am cumparat nou de la Thomann in martie 2024. Nu are nicio uzura.
Spark Mini e cel mai bun mini amplificator de pe piata. Nu are rival la sunet, ton si portabilitate. E un mini amplificator care merge pe baterie, se conecteaza pe telefon cu aplicatia via bluetooth si are o autonomie de 8 ore. Este ideal daca vrei sa canti acasa sau afara fara cabluri si fara dureri de cap. Eu il folosesc in combinatie cu un sistem wireless pentru chitara pentru confort si conventienta. Zero cabluri, zero probleme. Toate preseturile ti le faci si le editezi pe telefon din aplicatie. Aplicatia e un intreg univers de unde editezi tonurile, poti downloada mii de preseturi de tonuri gratis ale altor utilizatori sau poti canta cu trackuri generate de AI, care iti dau acordurile si iti sugereaza si gamele. Poti emula orice ton, de la Beatles la Metallica sau Petrucci. Poti canta cu backing tracks/clipuri de de pe youtube sau din playlistul de pe telefon.
Spark Mini poate fi si o excelenta boxa bluetooth la care sa asculti muzica cu prietenii. Are un volum foarte puternic (10W) si reproduce basul excelent, spre deosebire de multe alte mini-ampuri care nu pot reda joasele deloc.
Aa...si mai nou un oarecare Steve Vai il recomanda, sunt clipuri pe youtube :)

Eu il vand pentru ca marea majoritate a timpului cu chitara mi-l petrec in casti, cu Neural DSP. L-am folosit doar ocazional prin casa dar in ultima vreme sta in cutie si nu imi mai trebuie.
Trimit oriunde in tara. La cerere pot trimite demouri de functionare sau se poate vedea live in Bucuresti. Vine in cutia originala, cu toate accesoriile (cureaua nu a fost nici macar scoasa din punga).

IMG_20240830_135550.jpg

IMG_20240830_135615.jpg

IMG_20240830_135633.jpg

IMG_20240830_135653.jpg

IMG_20240830_135832.jpg

IMG_20240830_135840.jpg

Edited by Olteanu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.