www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[EXPIRAT] Neural Quad Cortex complet bundle


Recommended Posts

Pret: 1750 euro
Localitate: Fagaras
Contact: P.M.
Link producator: https://neuraldsp.com/quad-cortex
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Cel mai performant procesor de chitara, Neural Quad Cortex, complet bundle, ca nou, scos de câteva ori din casa, fără urme de uzura, stare de funcționare perfecta, cel mai nou firmware. Îl vând deoarece deși suna belea, nu ma pot acomoda cu el, fiind utilizator de Fractal de când a apărut primul procesor de la Fractal. Același lucru am pățit și cu Helix de rack.
Procesorul ( pachet complet) a fost cumpărat în martie de la Thomann și beneficiază de garanție de la Thomann. Are aplicata folie de protectie ,dedicata pentru Quad Cortex ,pe display.Am toate cutiile și stickerele , cum a venit de la ei. Nu sunt interesat de niciun fel de schimb.

IMG_2143.jpeg

IMG_2144.jpeg

IMG_2145.jpeg

IMG_2146.jpeg

IMG_2147.jpeg

IMG_2148.jpeg

IMG_2149.jpeg

IMG_2150.jpeg

IMG_2151.jpeg

IMG_2152.jpeg

IMG_2153.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare ,

pentru cei care imi spun ca este 8400 nou , atasez alaturat o foto cu cat a acostat pachetul bundle la Thomann si revin cu cateva precizari .

Procesorul este cumparat in martie 2023 de la Thomann si beneficiaza de garantie la Thomann , are aplicata folie dedicata pentru Quad Cortex pe display 40 euro, capace de protecție pe switch-uri 20 euro , alimentator cu protecție la supraalimentare și stabilizator 50 euro.

Pretul este discutabil in limita bunului simt!

IMG_2185.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.