www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Strymon Multiswitch


Recommended Posts

Pret: 330
Localitate: Bucuresti
Contact: 0722202833
Link producator: https://www.strymon.net/product/multiswitch/
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vand Strymon Multiswitch MADE IN USAthumbnail.thumb.jpeg.e1ca13fe66064b0ca654088ff9955cf4.jpeg

Acest footswitch de calitate al marcii americane premium Strymon largeste considerabil functionalitatea pedalelor tale BigSky, TimeLine sau Mobius. 


Mai ales in cazul unor setup-uri de live, 3 butoane in plus pot face o diferenta considerabila in controlul anumitor parametri care in mod normal sunt accesibili doar in interiorul unor meniuri interne ale pedalelor


Switch-ul se conecteaza la oricare din aceste pedale printr-un cablu TRS (este inclus in pret, nu l-am pozat eu)


De exemplu, pentru TImeline poti controla Looper-ul cu functiile de baza- Record, Stop, Play, Overdub, dar il poti si seta astfel incat cele 3 butoane ale multiswitch-ului sa controleze alti paramtetri - Reverse, Speed si Undo/Redo1675267192_strumonlooper.thumb.JPG.13572b8edeba1dd243f81901b431cda7.JPG

Poti sa controlezi preset-urile din oricare din cele 3 pedale compatibile in modul Preset, modul BANK sau modul TAP.presetuirile.thumb.JPG.41b313c7766f38a5782751c76939ccc3.JPG

Acest switch nu are nevoie de alimentare suplimentara!

Pedala se poate cumpara prin predare directa - Bucuresti zona nord sau trimitere prin curier cu plata transportului la cumparator

Pedala a fost folosita doar in scop de demo doar acasa, este impecabila si asteapta un nou proprietar. Tu sa fii oare?1446859577_thumbnail(2).thumb.jpeg.66ce3ed35c8885080a3af26c58abc7c0.jpeg

pretul de nou in magazin este aproape 600 lei. Eu vreau pe a mea 330 lei

thumbnail (3).jpeg

thumbnail (1).jpeg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.