www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Help


Guest industrial waste
 Share

Recommended Posts

Guest industrial waste

Servus!As vrea sa va cer ajutorul.Am o aria pro 2 (o vedeti aici din toate unghiurile--http://produto.mercadolivre.com.br/MLB-55314474-guitarra-aria-pro-ii-excel-series-ponte-floyd-rose-vintage-_JM) si vreau sa-i schimb doza spate insa habar nu am ce sa-mi iau.Caut un sunet agresiv intr-un acordaj jos do sau la, ceva gen ektomorf sau hatebreed, poate o doza emg-90, 89 da alea is active si nu cred ca cetera mea i:D.chitara am luat-o de la chit. de la implant si suna bine da totusi parca mno.... stiti voi.....dc e cineva care se ofera sa-mi dea sfaturi va ascult cu cea mai mare placere.

p.s. dc stiti vreun "service" de chitari sau pe cineva priceput in timisoara sa-mi spune-ti si mie.multzam

Link to comment
Share on other sites

Guest industrial waste

Daca vrei o doza care sa sune coios pt acordajele joase ia-ti DiMarzio drop sonic, e conceputa special pt acordajele joase si pt droped tunnings.

 

da dar se potriveste pe aria mea?

Link to comment
Share on other sites

Guest industrial waste
Pai de ce sa nu se potriveasca...dozele astea sunt anume facute sa le inlocuiasca pe alea standard din orice ghitara...numa sa gasesti pe cineva care stie sa o monteze pe ghitara ta.

 

Intra pe www.DiMarzio.com si o gasesti la high output pickups.

 

 

mersi mult bulan :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.