www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Recomandare Egalizator Si Mixer De Linie


Guest dau.bine
 Share

Recommended Posts

Guest dau.bine

Salut !

Imi poate spune si mie cineva daca se merita cumpararea unui egalizator Behringer ?

In alta ordine de idei as vrea o recomandare pt cumpararea unui mixer analogic bun, pe 8 canale, din gama ieftina de la firmele care se gasesc la noi pe piata .(cind ma refer la gama ieftina ma refer la un mixer simplu dar robust si sigur in exploatare si fara zgomot prea mare , fara procesor fx , eq sau alte functii. )

Multumesc

Edited by dau.bine
Link to comment
Share on other sites

Guest dau.bine

Salut !

Mi-am luat..... EQ......Behringer......1502

Cum eu sunt din Iasi si Senia n-are reprezentanta aici, si nimeni nu s-a inghesuit sa ma sprijine cu vreo sugestie, l-am luat "la ghici"...comandat prin posta

E...cum sa va spun...in afara ca are un zgomot ciudat de mare, se incalzeste alimentarea de nu poti tine mina, mai tare decit finalii de pe ampul meu de 2x750, potentiometrele le suspectez ca n-au sa aiba viata lunga pt ca gliseaza de parca trec pe smirghel, iar beculetele de pe fadere dau impresia sinistra de ieftineala chinezeasca de bazar. In rest....merge bine.

PS: Il vind ...cineva interesat ...?

S-aveti Bafta !

Edited by dau.bine
Link to comment
Share on other sites

Salut !

Mi-am luat..... EQ......Behringer......1502

Cum eu sunt din Iasi si Senia n-are reprezentanta aici, si nimeni nu s-a inghesuit sa ma sprijine cu vreo sugestie, l-am luat "la ghici"...comandat prin posta

E...cum sa va spun...in afara ca are un zgomot ciudat de mare, se incalzeste alimentarea de nu poti tine mina, mai tare decit finalii de pe ampul meu de 2x750, potentiometrele le suspectez ca n-au sa aiba viata lunga pt ca gliseaza de parca trec pe smirghel, iar beculetele de pe fadere dau impresia sinistra de ieftineala chinezeasca de bazar. In rest....merge bine.

PS: Il vind ...cineva interesat ...?

S-aveti Bafta !

Pai nu stiu cati s-ar fi inghesuit sa-ti raspunda in intervalul asta: 6:36 PM - 5:17 AM cum de altfel nu prea stiu nici cum ai reusit sa-l cumperi asa rapid... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest dau.bine
Pai nu stiu cati s-ar fi inghesuit sa-ti raspunda in intervalul asta: 6:36 PM - 5:17 AM cum de altfel nu prea stiu nici cum ai reusit sa-l cumperi asa rapid... :)

Sall

man daca te uitai mai atent ai fi vazut ca a fost facuta modificare pe text la ora cu pricina (mi-o fi scapat vreo virgula...ceva... :) ) Anuntul e pus de vreo trei zile.

Edited by dau.bine
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.