www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concert Blueservice, Vineri 20.04, Big Mamou, Orl22.00


StratMan
 Share

Recommended Posts

Guest bluesette
Sa veniti cu maimuțele!

 

maimuțele reprezentînd prietenele/soțiile? :)

venim, venim cu tot ce trebuie!

va salutã bluesette! :)

Link to comment
Share on other sites

Of...bluesette...maimuța, in zodiacul chinezesc, reprezinta cel mai inteligent animal. Prin deductie, imi doresc ca publicul - cei care vor sari pe noi si ne vor rupe hainele, si ne vor implora sa le dam un autograf, sau macar 5 minute de amor nebun (indiferent de sex) - sa fie ca atare :)

Parerea mea...

Link to comment
Share on other sites

Guest bluesette

Maimuța din mine va fi "ca atare".

Silviu, daca tu te bucuri ca vine bluesette, atunci eu cat sa ma bucur ca veniti voi?

sa fiti in forma maxima! va pup

Link to comment
Share on other sites

din pacate, bluesette, pt. noi a fost un dus...rece! ceea ce ni s-a intamplat la big mamou la ACEASTA cantare. ni s-a anuntat, dupa ce am ajuns la big mamou, sa ne instalam, ca sunetistul este plecat la TARA! (acolo unde-i este locul, se pare :( ). motiv pt. care dani vlad, basistul nostru, care se pricepe foarte bine (desi nu intra in obligatiile lui!) la aceasta operatiune, impreuna cu sufletistul @horica :) , au rezolvat mai mult decat suficient aceasta problema. motiv pt. care ii multumim inca o data lui horica, pt. aportul major adus! :) dar cu ce pierdere de timp si cu ce consum nervos! am constatat cu aceasta ocazie ca amp de bass, care sa poata fi tras pe fata nu exista, de amp de chitara competitiv nici nu se pune problema si ca nu exista, nu numai microfoane, dar nici macar stative suficiente, pt. a face o sonorizare cat de cat decenta. :) TOTUL ERA LA PAMANT DPDV AL SONORIZARII! IMI PERMIT SA FAC OBSERVATIA CA, DACA SE VA CONTINUA IN ACEST MOD, LA BIG MAMOU, VOM CANTA, IN CURAND ACUSTIC, INCLUSIV, LA ELECTRIC! B)

in rest, numai de bine!

Edited by StratMan
Link to comment
Share on other sites

sa-i propunem lui Cornel sa mai faca niste investitii...dar mai devreme de septembrie nu cred sa se intample ceva, mai ales ca suntem pe final de sezon.

de peste un an de zile reclam aceleasi probleme cu sunetul si sunetistii din big mamou si totul e in zadar. :)

vorba aia: cainii latra, ursul trece! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.