www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Despre Magazinele De Instrumente& Echipament Din Tara


Guest Morgan
 Share

Recommended Posts

Guest Morgan

se discuta mult despre subiectul asta, propun sa existe un topic (asta) in care fiecare sa-si zica ofurile, sau sa aduca laude daca intr-adevar e cazul, apropos de magazinele de instrumente & echipament din tara. Si sa nu devina inca un topic anti-grossman, ca mai sunt si altii cu multe defecte.

 

Sa luam de exemplu Proguitar, eu unu consider ca acel magazin are multe defecte, incepand cu starea in care se vand chitarile acolo. Si eu si o cunostinta ne-am luat chitari de-acolo, si pe langa faptul ca veneau cu niste corzi de prezentare sub orice critica (mai proaste decat ar trebui sa fie niste corzi de prezentare), am mai observat si alte defecte, minore dar care insumate ajung sa conteze (nut-ul cam tocit, potentiomentrele cam varza, mufa un pic iesita...). Pe deasupra, cand mi-am luat chitara, vazand starea in care erau corzile, mi-am luat un set nou tot de la ei, ca sa constat cand am ajuns acasa ca si corzile noi erau deja ruginite.

Link to comment
Share on other sites

Guest gnrmarius

Pai poate oamenii de-acolo chiar canta pe ele inainte sa le vanda, le fac testul cum se spune, si daca il trec, ajung la cumparator! :)

 

Daca e vorba de nemultumiri, as avansa Mcmusic, o mie de produse pe site si zece pe stoc, servire sub orice critica, relatie vanzator/client execrabila...din pacate.

Link to comment
Share on other sites

Guest Morgan

da, dar se poate si fara opinii din auzite, bazate pe faptul ca un prieten zice ca nu-i plac vanzatorii de nush unde.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.