www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Keys Of Romania


Guest cee

Recommended Posts

Scuze daca am postat unde nu trebuie dar m-am gandit ca un pic de concurenta nu strica :)

 

Exista RGC. Exista XBass. Dar totusi pianistii/keyboardistii n-au un loc al lor? Acum au!

 

Keys of Romania O comunitate orientata catre pianisti / keyboardisti

 

Dupa cum spune si titlul, site-ul asta e - sau vrea sa fie - o comunitate pentru pianisti si/sau keyboardisti sau clapari. Cum vreti voi, tot aia e. Cam ce se intampla totusi pe site-ul asta? Pai e un forum, unde sper sa putem sa ne cunoastem si sa invatam tot felul de chestii unii de la ceilalti. De-asemenea va puteti pune muzica (upload) pe care o compuneti/cantati voi pentru a primi critici si tot felul de sugestii. Sunt (si vor fi) tot felul de articole - la care puteti contribui si voi - despre ce inseamna sa canti la pian, fie solo sau cu trupa, fie ca compozitor. Tips & tricks, lectii pentru incepatori etc.

 

Seeya there!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Wierdguy

salut. Frumoasa idee. E saitu tau? facem un excange de linkuri?

Edited by Wierdguy
Link to comment
Share on other sites

Salutari! Da, e site-ul meu. Daca vrei sa facem schimb de bannere sau ceva de genu, intra pe forum si da-mi un PM cu toate detaliile, okay?

 

Cheerio! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig

E foarte fucked up imaginea aia cu codul de inregistrare. Is prea multe litere care plutesc in jur si nu stiu pe care sa le aleg, asa ca:

You have exceeded the maximum number of registration attempts for this session. Please try again later.
Link to comment
Share on other sites

Whoops, stai sa increase chestia aia, scuze :)

 

edit: Gata, scuze :)

Pai din cate am testat eu, trebuie sa pui doar cifrele si literele scrise cu negru...

Edited by cee
Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig

Gata, eu mi-am facut cont. :)

Probabil am sa raman la 1 post, intrucat imi lipseste instrumentul muncii. :)

Link to comment
Share on other sites

Daca te avantajeaza, incearca sa faci forumul pe Smf (www.simplemachines.com)

 

Nu inteleg ce vrei sa zici... Si linku ala nu-mi merge..

 

Rigoletto: Esti bine venit chiar daca nu canti la pian sau n-ai instrument. Nu e doar o comunitate de pianisti, ci de muzicieni in general :)

Edited by cee
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.