www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Marshall VS100 + cabinet Marshall 120W (celestionx4)


Recommended Posts

Pret: 1750
Localitate: Oradea
Contact: 0749913239
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Marshall VS100 (head), am la el pedala + cabluri aferente. Cabinet Marshall (cel tesit sus) cu 4 celestioane (120W). Ansamblul functioneaza perfect, fara urma de defect functional. Mentionez ca din punct de vedere optic, head-ul are lipsa un picorus, iar cabinetul este zgariat pe alocuri, nu mai arata ca nou dar functioneaza impecabil. Motivul vanzarii e ca doresc sa mai pun bani sa imi cumpar un Messa. Doar head-ul l-am plimbat la vreo 6 concerte, insa cu mare grija; preampul e pe lampi. Cabinetul a stat in sala de repetitii, dar...tot s-a ales cu unele zgarieturi. Nu grave, totusi! Din nou, functioneaza impecabil! Sunt made in UK, deci fara dubii, produs original! Nu dunt interesat de schimburi, cum scriam mai sus, am nevoie de bani pt a imi cumpara un head Messa. Trimit in tara, ofer garantia impachetarii pentru a ajunge exact cum pleaca de la mine, insa transportul va fi suportat de catre cumparator. 

Multumesc.

temp4.jpg

temp3.jpg

temp6.jpg

temp1.jpg

temp5.jpg

temp0.jpg

temp2.jpg

received_1334189196643058.jpeg

Edited by Dnt
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.