www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocal Caut Trupa


Gabbi
 Share

Recommended Posts

Salut ! Sunt vocal cu experienta  si caut trupa in Bucuresti de: Metal, Rock , Alternative si la mai multe...sunt deschis la majoritatea genurilor. Caut o trupa pt concerte, cantari pt ceva serios. Nu mai am timp de pierdut. Deci ceva pe cat se poate de serios ! Pentru mai multe detalii, demo-uri puteti lasa un P.M.  si va raspund in cel mai scurt timp. Salut !

Link to comment
Share on other sites

Vrei ceva serios si nu ai timp de pierdut? Pregateste-te sa nu-ti raspunda nimeni sau sa fii luat la misto. Din pacate, am incercat multi ani aceeasi abordare dar lumea nu intelege pe cineva care vrea lucruri serioase si de ce nu, remunerate, la un nivel ce depaseste clubul de subsol si sala de repetitie din care nu prea mai ies multi. Lumea vrea cantari de weekend, hobby-reala si logic, arta pura cica nu merge mana-n-mana cu business-ul muzical ... mult noroc, sper sa nu interpretezi gresit si sa intelegi ca-s de partea ta, doar ca sunt putin cinic avand in vedere parerile din targ de care ma lovesc zilnic :huh: Daca-ti gasesti ceva, poate imi vine speranta si ma reapuc de cautat si eu :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salutare,

 

Suntem trupa formata, avem atat compozitii proprii cat si coveruri in repertoriu, cantam rock (de la influente de  blues pana la progresiv si metal), vocalul nostru s-a mutat din Bucuresti la Sibiu si cautam inlocuitor.

 

Daca mai esti interesat, mi-ar placea sa discutam.

 

Telefonul meu este 0743 082 840.

 

Multumesc,

Ciprian

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.