www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Neunaber Wet Mono Reverb V4


Recommended Posts

Pret: 750


Localitate: Bucuresti


Contact: 0741422213


Link producator: http://neunaber.net/collections/mono-series/products/wet-mono-reverb-v4?variant=670794145


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Nu accept schimburi

Salutare,

 

Ca urmare a unui contract de endorsement cu cei de la Neunaber, imi vand Wet Reverb-ul. Pedala a fost cumparata in anul 2014 si este 10/10 ca aspect si functionalitate. 

 

Pentru cine nu stie despre ce e vorba, mai jos sunt cateva demo-uri:

 

 

 

Desi o sa imi dati cu Strymon-ul in cap, mie mi se pare cea mai buna pedala de reverb la ora actuala.

 

Motivul pentru care o vand, dupa cum am spus, e un endorsement cu Neunaber themselves. Am primit o deal foarte bun la produsele lor si vreau sa inlocuiesc aceasta pedala (de care m-am atasat :P) cu un Slate V2 + ExP Footswitch.

 

Pretul este negociabil in limitele bunului simt. Tin sa mentionez ca pedala nu se gaseste la nici un distirbuitor din Romania, ba chiar si cei din Europa sunt foarte putini iar pretul acesteia este de vreo 1000 de lei.

 

NU accept nici un fel de schimb. Am nevoie de bani, care urmeaza sa fie reinvestiti. Am mentionat mai sus de ce o vand.

 

Pentru orice fel de intrebari, va stau la dispozitie pe privat. Va multumesc in avans pentru ca tineti postul curat :)

 

Cele bune,

 

Mircea

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.