www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Infiintez Trupa De Rock Alternativ (Caut Instrumentisti)


xblackburnx
 Share

Recommended Posts

Buna,ma numesc Alex (26 ani,Bucuresti) si am ajuns sa fiu solist vocal de 1 an de zile pt ca o fosta mi-a zis ca nu am voce pam pam. Cine sunt? sunt o persoana creativa (scriu versuri),pasionata de muzica,ambitioasa,dezinvolta,plina de energie,prietenoasa,pozitiva.Am facut pregatire canto la Voltaj Academy,particip in acest an la X-Factor si am trecut de toate probele de pana acum si sper sa le trec si pe cele viitoare.Cant cu o trupa de thrash metal piese proprii si coveruri,am cantat in cluburi deci nu se pune problema de prezenta si miscare scenica ori de transmiterea feeling-ului etc. Pasiunea mea este sa cant Rock Alternativ,iubesc acest stil muzical si caut persoane pasionate de acelasi gen, persoane ambitioase, creative si care nu se multumesc cu nivelul de hobby, persoane cu care este usor si placut de lucrat ,care se integreaza usor si care locuiesc in Bucuresti.Daca te regasesti in ceea ce am blabla-uit mai sus te astept sa infiintam o trupa de Rock Alternativ ori in mod exceptional heavy metal in stilul Avenged,Bullet for my Valentine...asa ca ma intereseaza chitaristi,basist,turntables/keyboard/programming,tobar care stie sa foloseasca pedala dubla
               Exemple cu ce am facut(experienta este in curs de dezvoltare):
                       

                       

                       



contact:https://www.facebook.com/xbLacKBurNx
0722774997             o zi frumoasa va doresc 035.gif
modify_inline.gif
 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.