www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Procesor Zoom G1J John 5 Signature


Recommended Posts

Pret: 170 RON


Localitate: Bucuresti


Contact: Mesaj Privat


Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vand procesor Zoom G1J John 5 Signature.

Este compact, usor de transportat. (Incape usor in ’buzunarul’ husei de chitara)

Pret: 170 ron

Bucuresti

 

**Efecte**

COMP/EFX Module: Compressor, Auto Wah, Booster, Tremolo, Phaser, Ring Mod, Slow Attack, Vox Wah, Cry Wah

DRIVE Module: FD Clean, VX Clean, HW Clean, US Blues, BG Crunch, MS #1959, MS Drive, PV Drive, DZ Drive, BG Drive, Overdrive, Guv'nor, dist+, RAT, Fuzz Face, Metal Zone, ExtremeDS, Hot Box, Flat Clean, Lead, Aco.Sim

EQ Module: Lo/Mid/Hi

ZNR/AMP Module: ZNR, Combo, Bright Combo, Stack

MOD Module: Chorus, Ensemble, Flanger, Step, Pitch Shift, Mono Pitch, HPS, Vibrato, Pitch Bend, Delay

DELAY Module: Delay, Tape Echo, Analog Delay, Ping Pong Delay

REVERB Module: Hall, Room, Spring, Arena, Tiled Room

post-32322-0-07945400-1431792391_thumb.jpg

post-32322-0-16436400-1431792400_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Salutare

 

De ceva zile ma tot uit dupa o pedala amarata Behringer Blues overdrive si o gaseam pe la 101 ron la un magazin prin Bucuresti, dar cu programare....nu prea am cantat pe chitara electrica si ma gandeam sa ma antrenez un pic pe pedala asta, plus sa mai torn cate o idee proprie, cu un looper ...asa, for fun....

 

....si am dat peste anuntul tau....cred ca un procesor m-ar ajuta mai mult la partea de proiecte...numai ca nu am la dispozitie 150 de ron....fac un efort daca poti lasa la 130....stiu ca este un pret mic, se apropie de pretul pedalei, asa este....nu zic neaparat ca pedala este noua si cu garantie etc, ca nu am auzit sa crape vre-un device din asta decat daca il alimentezi cu 220 poate.

 

Doar ca....na, nu am cum sa bag acum mai mult decat am zis si fac o incercare.

 

Chiar si cu 101 ron pentru pedala, ma ascund un pic de nevasta :trosc:

 

Daca poti lua in calcul ideea mea, ca oferta nu o pot numi, eu locuiesc in cartier Berceni si cu serviciul prin sector 5 pana pe la 15 30. Maine pot veni la tine cu banii...

 

Multumesc si scuze ca ofer prea putin....

 

0766556849 Marian

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.