www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Behringer Ultrabass Bx1200


Recommended Posts

Pret: 0 RON


Localitate: Bucuresti


Contact: 0755708792


Accept schimburi: Nu accept schimburi

Behringer Ultrabass Bx 1200, combo bass 120W. Folosit in conditii corespunzatoare doar in sala de repetitii, stare buna! Are 2 defecte, primul il reprezinta manerul rupt, iar al doilea un fosnet la potentiometrul de master care poate fi reparat usor de orice electronist sau de cineva care se pricepe. Stau prost cu timpul asa ca PRETUL MEU: 350 RON URGENT! La magazinele de profil se gaseste cu peste 900RON, este un chilipir, sta degeaba in casa, pacat sa nu fie folosit. ideal pentru repetitii/studiu/gig-uri mici. Usor negociabil! contact: PM, 0755708792
p.s. scuze de calitatea pozelor, sunt facute cu telefonul!

post-11114-0-06504100-1422510959_thumb.jpg

post-11114-0-03832700-1422510963_thumb.jpg

Edited by marius_guitar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

update: potentiometru schimbat de electronist profesionist, (Sorin Dragoi) ft respectat si apreciat aici pe forum. asa cum am banuit a fost o sarcina ft usoara, de asemenea i-am pus si maner! :)

Desi treaba asta m-a costat 80 ron, sunt dispus sa las acelasi pret in continuare. In arafa de cele mentionate ampul nu are nici un defect functioneaza ft bine, de asemenea dif-ul este in stare ft buna! 

350 pret fix. provincia plateste trasnportul

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.